Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Dohar

Польша
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Світильники Dohar - незвичного сучасного освітлення

Освітлення польського бренду відразу кидається в очі. Нордичні, ультрасучасні нотки в поєднанні з підвісами і простими формами не тільки привертають увагу, але і формують особливу атмосферу. Завдяки цьому світильники Dohar будуть доречні як в строгому кабінеті або сучасної вітальні, так і в офісі, галереї, магазині.

Однією з найяскравіших особливостей моделей є їх значна висота, при чому це стосується як підвісів, люстр і стельового світла, так і торшерів і інших типів освітлення. Тому рекомендуємо купувати світильники Доха в просторі приміщення з високими стелями - там вони будуть виглядати найбільш органічно.

Функціонал освітлення Dohar

Переважна більшість моделей побудовані на основі світлодіодних модулів. Таке рішення має ряд переваг перед використанням ламп з цоколями:

  • Використовуючи LED модулі виробник не обмежує себе в дизайні моделей - з'являється можливість реалізувати найсміливіші ідеї за рахунок невеликих розмірів джерела освітлення. Саме це ми бачимо у більшості світильників Dohar.
  • Обов'язково варто звернути увагу на економію електроенергії. Якщо ви обладнаєте весь свій будинок, офіс або торгові площі світлодіодними світильниками, то зможете домогтися значного зменшення рахунків за електрику, особливо в порівнянні з використанням ламп розжарювання.
  • Світлодіодні модулі не сильно гріються, що дозволяє не використовувати відводи тепла і в цілому створювати більш потужні моделі. У поєднанні з компактними корпусами користувачі отримують невеликі, стильні, але яскраві світильники, здатні поодинці висвітлити значні області.
  • Зі світлодіодними джерелами світла вам доступні можливості діммірованія і управління температурою світла.

Виробник використовує в основному метал як матеріал корпусу і класичні кольори - білий, чорний, сірий. Це надає моделям скандинавських ноток, строгості і мінімалізму, що добре поєднується з формою освітлення.

Купівля моделей Dohar в Україні

Польське освітлення вельми зручно тим, що часто є на складах в Україні і чекати доставки довго не доводиться. Навіть якщо необхідної вам моделі немає в країні - не сумуйте, доставка з сусідньої Польщі займає небагато часу і ваше освітлення буде доставлено оперативно.

Купуючи освітлення європейських виробників дуже важливо бути впевненими в оригінальності світильників і наявності офіційної гарантії. Все це надає інтернет-магазин світла Насвітло - ми співпрацюємо з брендами безпосередньо, тому пропонуємо найкращий світло за приємними цінами.