Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Eglo

Австрия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Купуючи світильник, завжди хочеться бути впевненими в його високій якості, безпеки і довговічності. Зрозуміло, чималу роль відіграє привабливість дизайну. Брендів, яким можна повністю довіряти, не так багато, але вони є. Вивчіть каталог світильників Егло, – і ви побачите варіанти сучасних моделей, які втілюють все те, про що було сказано вище. Даний бренд заслужено входить до числа популярних виробників серед українських користувачів і не тільки.

Що відомо про бренд

Eglo – бренд родом з Австрії, початок діяльності якого покладено більше 50 років тому. Успішна робота виробника сприяла визнанню одним зі світових лідерів. На сьогоднішній день існує кілька десятків представництв компанії, розосереджених по всьому світу. На першому місці для Eglo завжди була і залишається висока якість продукції. Абсолютно всі етапи робочої діяльності відбуваються під суворим контролем. Для успішного досягнення мети створені власні виробництва в декількох країнах.

Чітка відповідність продукції Егло встановленим стандартам якості є обов'язковою, що і допомагає завойовувати довіру численних користувачів з різних країн. Компанія отримала величезну кількість патентів і продовжує створювати ексклюзивні новинки моделей, якими захоплюється вся Європа.

Топ-3: особливості створення світильників Eglo

  1. Висока якість і оптимальна конструкція моделей. Щоб користувачі не сумнівалися, що продукція відповідає сучасним вимогам, успішно працює власна лабораторія контролю.
  2. Використання найбільш сучасних технологій в процесі виробництва. Бренд Егло прагне задовольняти навіть найнезвичайніші вимоги, тому йде в ногу з часом. Тут не бояться створювати унікальні моделі, застосовуючи при цьому новітні методики в ході роботи.
  3. Збереження сприятливого стану природи. Продукція Eglo створюється з турботою про підтримку стабільності екології. У процесі виробництва не використовується ртуть, упаковка виготовляється тільки з безпечних для навколишнього середовища матеріалів. Віддається перевага світлодіодним модулям.

Бренд створює цікаві колекції світильників на будь-які смаки і вимоги.

Егло каталог: різноманітність світильників

Моделі виготовляються не тільки для декоративного освітлення житлових приміщень. Випускаються вироби, призначені для вуличного монтажу. Вони забезпечують чудову видимість, завдяки яскравим світловим променям. Їх можна направити в будь-яку необхідну точку. Особливою популярністю користуються прожектори.

Світильники відмінно доповнюють інтер'єр, виконаний в будь-якому стилі. При цьому не важливо, в яку кімнату необхідно встановити освітлювальний прилад. Виробник створює практичні моделі для дитячої, спальні, вітальні, передпокої, кухні, ванної кімнати. Вони не потребують складного догляду, постійного ремонту.

Потрібно тільки знайти перевірений Eglo магазин, з метою переконатися в тому, що підробка виключена. Далі вам залишиться підібрати оптимальну модель і відповідний тип приладу. З цим у Eglo теж ніяких проблем, тому що ви легко можете придбати:

  • бра (сприяють комфортному проведенню часу в чітко визначених інтер'єрних зонах);
  • торшер (одночасно прикрашає інтер'єр і допомагає відділити частину простору для усамітнення за улюбленим заняттям);
  • стельовий або підвісний світильник (перший варіант відмінно підійде для приміщень, де важливо зберегти максимальну кількість вільного простору і при цьому організувати хороше освітлення, другий краще для кімнат з високими стелями, при необхідності зонування).
  • люстру (купити в магазині пристосування eglo даного типу – найбільш правильне рішення для кімнат з великою площею, відповідною висотою стель);
  • настільну лампу (без її наявності робочу зону практично неможливо вважати повноцінно оснащеною).

Величезною популярністю користується декілька колекцій. Eglo Pasteri відображає лаконічність дизайну, помірну строгість без перебільшення. Ще одна відмінна риса – спокійні благородні відтінки. Eglo Tamasera характеризується "легкими", "плаваючими" конструкціями моделей. Тонкі невагомі нитки цікаво гармоніюють з правильними геометричними формами.

Eglo Fueva відрізняється невибагливим дизайном, але в цьому і полягає привабливість даних моделей. Колекція переважно представлена стильними точками і стельовими світильниками. У більшій частини продукції передбачається наявність світлодіодних модулів в конструкції. Геометрія форм ідеально збігається з сучасним інтер'єром, оформленим в лаконічному стилі.

Де краще купити

На нашому сайті знайдете каталог світильників Егло, де є моделі на смак і бюджет кожного. Ми відповідальні за 100% оригінальність представленої продукції та обов'язкову наявність гарантії якості. Ціни на світильники прийнятні, адже ми співпрацюємо з виробниками тільки безпосередньо. Якщо виникли складнощі на етапі вибору, пропонуємо скористатися безкоштовною послугою підбору моделей.