Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Elstead

Англия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Вишуканий консерватизм світильників Elstead

Що може бути кращим перевірених часом традицій? Цьому правилу чітко слідує компанія з виробництва світлотехніки Elstead lighting, заснована на основі сімейного підприємства, що спеціалізується здавна на куванні металу. Накопичений з 1967 року досвід умілих майстрів, сімейні цінності, які передавалися з покоління в покоління, дозволяє створювати чудові моделі світильників. Вони вигідно відрізняються на тлі аналогів. Світильникам Elstead lighting властива:

  • філігранна точність обробки металевих елементів;
  • витонченість форм і поєднання фактур;
  • гармонійний симбіоз сучасності і деталей старовини.

Вектор удосконалення Elstead lighting

Компанія почала свою діяльність на базі кувального цеху, тому основна увага дизайнерів при створенні світильників направлена на використанні металу в різних проявах. Поєднання грубих форм і ніжних, невагомих фактур, збереження брутальності матеріалу і навмисна демонстрація масивності деталей, майже прозорі, легкі композиції з кришталю і полірованої металевої арматури - безліч рішень для оригінального і ексклюзивного образу від Elstead lighting.

Elstead - бренд інновацій, що поєднуються з традиціями. В процесі виготовлення світильників застосовується сучасне обладнання і ручна робота. Завдяки компонуванню механізованої і скрупульозної ручної обробки кожна модель англійської світлотехніки набуває неповторного шарму і індивідуальності.

Універсальне застосування

Уміле поєднання старовини і сучасності робить світлотехніку Elstead lighting бажаним придбанням для власників приміщень комерційного та житлового сектора. Вона прекрасно впишеться в інтер'єри / екстер'єри будь-якої стильової концепції (від класики до модерну). Компанія виробляє бра, торшери, люстри, підвіси, плафони і підсвічування для приміщень різного призначення і відкритих / напіввідкритих вуличних майданчиків.

Продукція Elstead Lighting розрахована на споживачів різної купівельної спроможності. Тут представлене декоративне освітлення преміального сегмента і стримані моделі за доступною ціною.

Асортимент виробника щорічно поповнюється новими моделями екстер'єрної і кімнатної підсвітки, і в кожній з них переплітаються класичні риси з новаторськими рішеннями. Вишуканість і величність межують з простотою, але не банальністю.

Майже відразу після появи на ринку світильники Elstead стали лідерами серед світлотехніки європейських брендів. Нестандартний дизайн, використання контрастної грубості металу і витонченості скла стало чимось цікавим і новим, а стриманий стиль припав до вподоби шанувальникам строгих англійських традицій.

Elstead - бренд освітлення, відкритий до експериментів. Дизайнери постійно пропонують нові моделі з урахуванням переваг клієнтів, оснащують новаторськими технологіями енергозбереження. Світлотехніка припаде до душі прагматичним користувачам, для яких економія природних ресурсів залишається першорядною ціллю. Майстри передбачили можливість установки в кожен світильник світлодіодних ламп.

Європейська якість в Україні

Жителі Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Києва, Ужгорода, Івано-Франківська можуть купити Elstead світильники за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині Nasvitlo. Тут представлені моделі для дому:

  • люстри;
  • підвіси;
  • настінно-стельова світлотехніка (плафони, бра);
  • вологозахищені серії для ванної кімнати.

Різноманіття форм, стилів виконання і дизайну дозволяє підібрати найбільш доречний освітлювальний пристрій для кімнат і ділянок будь-якого оформлення.