Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Euroluce

Италия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Euroluce – бренд, який не зупиняється на досягнутому, постійно в пошуку. Дизайнери та архітектори душею занурені в творчий процес, тому випускають ексклюзивні моделі для будинків, елітних житлових комплексів, готелів, урочистих залів, музеїв. Таке освітлення доречне там, де цінують розкіш в інтер'єрі, хочуть підкреслити престиж.

Факти про бренд Euroluce

Створений в 1999 році в Італії. Тоді це була невелика компанія, але така, що впевнено рухається шляхом інновацій. Бренд керується правилом: втілювати традиції століть в елітне світло високої якості. Для реалізації цієї мети є близько 50 колекцій. Один із прикладів довіри користувачів – факт продажу 2000 моделей люстр за рік (дані за 2017). Для виробництва світильників бренд використовує понад 9 млн кристалів. Euroluce – офіційний партнер компанії Swarovski, має законне право на лейбл "Made with Swarovski elements". Це означає: якість кристалів суворо контролюється, ніяких підробок.

Особливості роботи і продукції

Досвід дизайнерів дозволяє створювати не просто стандартне світло, а нові форми. Процес наповнений творчістю на 100%. Це не рядове виробництво, де все працює механічно, налагоджено, по максимуму автоматизовано. Світло Euroluce викликає живі емоції, тому що має такі відмінності:

  • Виготовлення абажурів із застосуванням ручної роботи, щоб зробити кожну наступну модель в магазині люстр неповторною.
  • Застосування кращих матеріалів. Тільки висока якість, вітаються рідкісні види. Якщо тканини, то шовк, органза, привезені зі Сходу. Видувне скло від найбільш відомих склодувів Італії. Мармур, бронза, фарфор, дерево Евролюс піддає ретельній ручній обробці.
  • Обов'язково проходить тестування до старту виробництва, щоб зрозуміти, наскільки світло відповідає запитам людей з різних куточків світу.

Орієнтир на користувача, його актуальні потреби – головне для Eurolucе. Для виробника це так само важливо, як безпека і енергозбереження.

Замовити освітлення – чи так це просто?

Щоб отримати хороше світло від ТОП бренду, потрібно розуміти, де його шукати. Наша компанія замовляє освітлення Евролюс напряму, тому гарантує якість. Ми поставляємо тільки оригінали, що доводять офіційні документи. Крім гарантії, пропонуємо хороші ціни, адже працюємо без посередників.

Ми готові дати професійну пораду при виборі світильників Euroluce. Наші співробітники врахують ваші вимоги до світла, стилістику інтер'єру, визначать оптимальні характеристики світлового потоку. Ви отримаєте те, чого дійсно чекаєте, і не помилитеся.