Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Feron

Китай
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Робота бренду Feron спрямована на збереження можливості отримати хороше освітлення навіть при скромному бюджеті. Якість не завжди коштує захмарно, та й не у кожного в пріоритеті ексклюзивний світильник або дорога люстра з оздобленням із кришталю. Світло виробника працює довго, має універсальний дизайн. Моделі без заборон встановлюють в різних умовах. Інколи цих фактів достатньо для вибору на їх користь.

Важливе про бренд

Заснований більше 20 років тому в Китаї. Це один із недорогих виробників, у якого не страждає якість освітлення. Feron популярний в Україні та інших країнах Європи, Азії. Важливе хороше світло, яке буде працювати без збоїв і виглядати лаконічно, без потреби в регулярному обслуговуванні? Світильники бренду здорово виручають, коли немає можливості або бажання замовляти дорогі моделі з багатим оформленням і масою додаткових функцій. Тут дотримуються умови: "Хороші ціна і якість одночасно - не міф". Гортаючи каталог магазину світла, не ризикуєте. Далі розповімо, чому спокійно довіряють бренду.

Що пропонує Feron

  • Активне впровадження інновацій в ході виробництва. Всі етапи роботи строго контролюються.
  • Гарантію якості не тільки на словах. Освітлення проходить тестування на відповідність світовим вимогам. Якість підтверджує офіційний документ – на люстри в Україні та інших країнах видають гарантію.
  • Великий вибір типів освітлення. Від компактних точок до трекових систем. Розроблено світильники Feron для побутового та комерційного користування, для установки на вулиці і в домашніх умовах.

Крім стандартних варіантів, бренд орієнтований на виробництво прогресивних джерел світла Led типу. Переглядаючи сайт Ферон, їх обов'язково знайдете в асортименті. Це ще раз доводить, що бренд надійний, не відстає від конкурентів. Зараз всі лідери в сфері освітлення поступово переходять на світлодіоди. Ось що вони дають:

  • покращені характеристики світла – достатня яскравість без мерехтіння і ефекту засліплення, при цьому шкоди для очей не спостерігають;
  • економію електроенергії – робота світлодіодів, які входять в каталог Feron, не веде до великої витрати електрики, знижує суму оплати за рахунками;
  • турботу про здоров'я і стан навколишнього середовища – немає токсичних випарів при роботі і після утилізації;
  • збільшений термін служби – його обчислюють десятками років;
  • пожежну безпеку – сильного нагріву не виникає.

На нашому сайті опублікований великий каталог Ферон із різними видами освітлення. Ціни і так невисокі, плюс поставляємо товар безпосередньо. Це додатково підтверджує, що ми не станемо необгрунтовано піднімати їх. Наші співробітники готові розповісти, на які світильники звернути увагу в першу чергу, порадять моделі з орієнтиром на цілі користування, площу кімнати, конкретні технічні характеристики. Допомога при виборі світла Feron і будь-яких інших брендів безкоштовна.