Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Ferroluce

Италия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Світильники FerroLuce - витвір мистецтва з сонячної Італії!

FerroLuce - фабрика, яка спеціалізується на виробництві світильників в стилі кантрі і відома усьому світу з 1982 року. Матеріалами для шедеврів є метал, кераміка і скло. Усі комплектуючі - винятково італійського виробництва.

Головною відмінністю FerroLuce Італія є ручна робота. Завдяки високій майстерності персоналу, фабрика створює неповторні та ексклюзивні лампи. Ви не знайдете абсолютно однакових двох світильників, від початку процесу до готового виробу - виключно ручна обробка!

Як FerroLuce поєднує вікові традиціі і сучасні тенденції?

Особлива увага майстрів до форм, кольорової гами, призначенню у застосуванні дозволили створити багато колекцій, які легко можуть бути застосовані в великих обідніх залах, в затишних спальнях, кабінетах і кухнях.

Слідуючи тенденціям часу FerroLuce створює світильники, пристельові і підвісні люстри, світильники для точкового освітлення, настільні лампи і торшери для локального світла. Фабрика надає широку можливість купити світильники з різноманітним покриттям металу (до 12 варіантів), з плафонами з білої глянцевої або матової кераміки, з декором або без нього.

Декор FerroLuce це окрема історія. Можливості настільки великі, що не кожен наш покупець зможе самостійно справитись з вибором. Ви можете замовляти світильники з декоративною смужкою по краю плафонів або без неї, використовувати розпис на білій кераміці або терракотовій, замовляти люстри з милими бантами або обирати аскетичний дизайн.

Як і де купити світильник FerroLuce Італія

Наш інтернет-магазин надає вам чудову можливість купити світильник FerroLuce з доставкою до Києва, Харкова, Дніпра, Одеси або в будь який інший населений пункт України. Менеджери Nasvitlo допоможуть вам обрати світильники з Італії, зробити оптимальний вибір за доступною ціною і оперативно отримати люстру у вашому населеному пункті!