Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Flash DQ

Польша
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Шик і блиск в світі світла? Освітлення європейського рівня Flash Dq точно відповідає цій фразі. Воно красиве і надійне, що підтверджує офіційна гарантія якості.

Про виробника

Flash Dq заснований в Польщі, входить в групу бренду Lug. Виробництво світильників також відбувається на базі його потужностей. При розробці моделей тут не відступають від головного правила: висока якість та інновації, об'єднані в елегантному дизайні. Креатив, ексклюзив, вишукані форми – ці визначення найкраще пояснюють те, як виглядають моделі. Їх застосовують в інтер'єрах галерей, ресторанів, бутиків, елітних готелів, виставок, великих торгово-розважальних комплексів.

4 особливості FLASH DQ

  1. Створює оригінальні світильники для організації різних типів освітлення – допоміжне, основне. Це якісне світло і розкішна прикраса одночасно.
  2. Упор на декоративні моделі. Лоск стельових світильників, багате оздоблення і повітряні силуети підвісів, витончені, зовсім не похмурі Downlight з регулюванням напрямку променя світла. Цим перелік не закінчується.
  3. Відповідність світовим стандартам. Сертифікати якості підтверджують 100% безпеку і довговічність освітлення Flash Dq.
  4. Орієнтир на прогресивні джерела світла. Більша частина моделей працює від LED модулів, що забезпечує економічність, кращі характеристики світлового потоку і екологічність.

Ціна світла бренду виправдовує рівень якості. На нашому сайті знайдете моделі, привезені безпосередньо від виробника. Надаємо гарантію на товар, а ще відчутно полегшуємо оформлення замовлення: доступна послуга допомоги при виборі. Ми порадимо, яке освітлення Flash Dq успішно вирішить ваші завдання. Перед цим проаналізуємо вимоги, місце установки, площу приміщення, стиль інтер'єру. Зробимо все це безкоштовно.