Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Grupa

Хорватия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Порівняно молодий бренд Grupa поступово виріс до виробника, популярного у багатьох країнах світу. Тут створюють освітлення, не знаючи, що таке дрібниці, на які не варто звертати увагу. Це один із виробників, який твердо вірний ідеї: для створення гарного світильника важливо все, зайвих деталей не існує.

Про бренд Grupa

Заснований в Хорватії в 2006 році групою молодих дизайнерів. На самому початку діяльність була спрямована на розробку ескізів світильників. Тільки в 2012 команда запустила своє виробництво. Освітлення створюється в стилі мінімалізм, який не рясніє декором, не має багато зайвих деталей в дизайні. Обов'язково зберігаються інноваційні можливості, які забезпечує будь-яке якісне світло.

Бренд виготовляє світильники для будинків і офісів. Основу каталогу складають:

  • підвіси, включаючи незвичайні моделі з гнучкою арматурою;
  • бра для кріплення до стіни – дієві при організації місцевого і загального світла (в залежності від схеми розташування та кількості світильників);
  • настільні лампи для роботи і підсвічування функціональних зон в квартирах, будинках;
  • торшери, які створюють для освітлення значних частин простору, більш ефективного розподілу на зони при великій площі кімнати.

Освітлення Група неодноразово брало участь у виставках, отримувало нагороди за креативний дизайн. У нашому магазині світла знайдете моделі світильників за хорошими цінами – ми поставляємо їх безпосередньо від виробника. Надаємо гарантію якості для підтвердження безпеки, довговічності та оригінального походження товару.

Особливості продукції

  • При розробці моделей бренд повністю занурюється в процес на всіх етапах, доводячи навіть дрібні деталі до ідеалу.
  • Дизайн, який не повторюється. Активно застосовують ручну працю замість автоматизованого виробництва. Це дозволяє робити кожен світильник унікальним.
  • Строгий контроль не тільки при виборі матеріалів, але і кріпильних елементів, арматури. Якщо дизайнери бачать, що не обійтися без конкретного типу кріплення, але не можуть знайти потрібне на ринку, вони створюють його самі. Не вибирають перше, що бачать, з метою прискорити виробництво.

Щоб ви прийняли рішення, яким точно залишитеся задоволені, пропонуємо послугу підбору світла Grupa. Якщо скористаєтеся грамотною порадою, нічого не втратите. За допомогу не доведеться доплачувати. Ми зіставимо технічні вимоги до світла, стиль інтер'єру, цілі установки, а потім запропонуємо вдалі моделі. Зробимо все безкоштовно.