Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Herstal

Дания
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Освітлення Herstal починалося як сімейна справа, яку можна відкрити в будь-якій країні. Щодня їх створюють тисячами, але бренд зумів вийти на світовий рівень, зміцнити позиції в сфері світла. Зараз це очевидний приклад виробника, якому сміливо довіряють користувачі.

Що знаємо про Herstal

Батьківщиною бренду стала Данія. Наприкінці 80-их років світ побачив перші колекції світильників виробника. Переважно це моделі в благородному скандинавському стилі. Дух мінімалізму чітко простежується в лаконічних лініях, простоті форми.

Ніколи не змінюється одне – відмінна якість. Цьому бренд завжди приділяє увагу, строго контролюючи виробничий процес, вибираючи кращі матеріали. При виготовленні частіше використовують скло, метал, тому що вони:

  • довговічні – тривалий термін служби без втрати якості і вигляду, а гарантія, отримана в магазині світильників, підтверджує факт;
  • екологічні – не виділяють токсини, виключають шкоду для природи і людини;
  • добре піддаються обробці – їх фарбують в різні кольори, надають поверхні цікаву структуру, створюють необхідні форми з максимальною точністю.

Щоб розбавити лаконічний стиль, освітлення Herstal іноді створюють в яскравих кольорах.

Типи світла

  1. Компактні бра для установки на стіну.
  2. Підвіси для прикраси і освітлення великих кімнат.
  3. Настільні лампи для хорошого локального світла в робочій зоні.
  4. Споти, щоб налаштовувати напрямок світлового потоку, як захочете самі.
  5. Торшери для поділу простору на зони і створення оригінального інтер'єру, не як у всіх.

Енергозбереження для Herstal на першому місці, тому бренд вибирає галогенні і світлодіодні джерела світла. Найчастіше застосовують другі, так як вони поєднують пожежну безпеку, 100% екологічність і економну витрату електрики. У нас в магазині знайдете світло Herstal за непоганими цінами. Працюємо з виробником, минаючи посередників. Обов'язково надаємо офіційну гарантію якості і безкоштовну допомогу при виборі.