Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Kanlux

Польша
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Світильник Kanlux: сучасне освітлення європейської якості

Торгова марка Kanlux має досить непросту історію, а все тому, що підприємство було засноване в непростий для всієї Польщі 1989 рік. Можна сказати, що бренд Канлюкс розвивався разом зі своєю країною родоначальницею. І, коли Польща почала впевнено «вставати на ноги», виросли і позиції компанії Kanlux. З 1999 року вона виходить за межі Польщі, представляючи свою продукцію на оцінку споживачам з Чехії. На щастя, вони гідно оцінили світлотехніку, а це дало поштовх в потрібному напрямку. Тепер купити світильник Kanlux можна в Словаччині, Угорщині, Росії, Україні. А, святкуючи 25-річчя бренду, керівники відзначили, що станом на 2014 рік представництва компанії функціонують в 40 країнах світу.

Світильники Канлюкс: пріоритетні напрямки

Може похвалитися своїм обсягом і каталог продукції бренду, що нараховує понад півтори тисячі позицій. Тут Ви знайдете найрізноманітніші модифікації, форми і стилі. Але основним напрямом компанії є виробництво світильників для дому та зовнішнього освітлення. Останнім часом все більше уваги приділяється саме вуличному освітленню, розширюється модельний ряд, удосконалюються виробничі процеси. Але це зовсім не означає, що інші типи світлотехніки залишаються осторонь. Фабрика пропонує купити Kanlux-продукцію тільки найвищої якості. Як і в інших країнах Європейського Союзу, в Польщі до всіх товарів виставлені особливо жорсткі норми. Як результат споживач отримує кінцевий продукт високої якості і з тривалим експлуатаційним терміном. Для розробників світильників Kanlux важлива надійність і функціональність. Світлотехніка - це не просто елемент декору. Це джерела якісного освітлення, при якому зручно працювати і приємно відпочивати.

Розглядаючи модельний ряд, Ви звернете увагу, що світильникам характерні такі риси:

  • В основному, світильник Kanlux - це модель в стриманому дизайні. Йому не характерна велика кількість декору, а упор поставлений на функціональність. Люстри, бра, торшери більше підійдуть для освітлення інтер'єрів у стилі хай-тек, мінімалізм. Не варто забувати і про популярний сьогодні лофт. Моделі на довгих проводах, світильники типу Downlight підкреслять індустріальний стиль, вносячи до нього нотки атмосферності.
  • Великий відсоток всього каталогу продукції становлять точкові вбудовані світильники. Але це не одноманітні моделі, корпус яких захований в конструкції стелі. Стельовий світильник Kanlux - це справжня окраса підстельової зони. Для зручності покупця моделі розділені на колекції, серед яких знайдуться рішення як для ультрасучасних інтер'єрів, так і для більш стриманих в мінімалістичному стилі. З огляду на особливості проектування світла, покупець може світильник Kanlux купити з одним, двома, трьома і навіть чотирма джерелами світла. Багато моделей мають поворотний механізм, що дозволяє направляти світло в потрібному напрямку.
  • Окрема категорія - це комерційне освітлення. Растрові світильники, моделі типу Downlight, аварійне освітлення - при оснащенні офісу, складу, торгових площ вони стануть незамінними, порадувавши довговічністю і простотою в експлуатації.
  • Виробництву вуличних світильників приділяється особлива увага. Кожен вуличний світильник Kanlux має високий рівень вологозахисту, в міцному корпусі, добре переносить вплив природних явищ. Асортиментний ряд представлений прожекторами, архітектурної та ґрунтової підсвічуванням.

Купити Kanlux в Україні

В інтернет-магазині освітлення Nasvitlo зібрані світильники Канлюкс. Співпрацюючи безпосередньо з виробником, нам вдається запропонувати доступну вартість на ринку України. З нами купити світильник Kanlux справді вигідно. Відгуки про багато моделей залишають покупці, що допоможе Вам більш детально вивчити продукт і замовити потрібний.