Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Kolarz

Австрия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Купити світильники Kolarz (Коларз) в Україні

Батьківщина Kolarz (Коларз) - чарівний Відень, Австрія. Історія цього натхнення почалася в далекому 1918 році, коли Ганс Коларз заснував мануфактуру з виробництва абажурів. Сьогодні сімейним підприємством керує вже четверте покоління і не перестає радувати і дивувати своїх клієнтів по всьому світу.

Особливості освітлення Kolarz

Світильники Kolarz - це стильні тенденції світової моди в освітленні, це ожилі традиції в сучасній інтерпретації, фантазія і витонченість в гармонії з сяйвом кришталю. Світильники Коларз - це гарний настрій з Австрії, це світло у Вашому домі, готелі, респектабельному офісі.

Моделі торгової марки відрізняє особливий підхід до дизайну та виробництва. Всі предмети освітлення збираються вручну фахівцями фабрики і виключно в Європі - виробничі потужності розташовані в Італії та Австрії.

Освітлення Kolarz славиться використанням виняткових матеріалів в корпусах і абажурах моделей. Дорогоцінні метали (в тому числі сусальне золото), кристали Swarovski, кришталеві підвіски Asfour, кераміка, муранське скло. Саме тому світильники бренду так популярні в преміум інтер'єрах і закладах.

Як замовити Kolarz

Каталог торгової марки Kolarz складається з 3-х томів: Inspiration (№92 / 1), Emotion (№ 92/2), Solution (№92 / 3). Четвертий том - це новинки №92 / news. Чотири томи - це понад 1500 сторінок і 50 000 моделей, так що влаштовуйтеся зручніше і занурюйтесь в прекрасний світлий світ!

Малу частину з асортименту Коларз ви можете побачити на цій сторінці. Для замовлення будь-якого з предметів освітлення телефонуйте фахівцям Nasvitlo - ми зможемо під замовлення доставити вам будь-яку актуальну модель виробника.