Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Kutek

Польша
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Kutek Польша - світильники преміального сегмента

Польська світлотехніка за якістю і бездоганним стилем може зрівнятися з ексклюзивними пропозиціями відомих майстрів світу. Компанія, заснована креативним подружжям Мацєєм і Ельжбєтою Кутек, стрімко завойовує популярність серед справжніх цінителів класики, вишуканості, елегантної розкоші.

Чому варто купити Кутек Польша

Майже 30 років поставляє компанія Kutek світильники преміального сегмента. Це не штамповані моделі, які можна зустріти в будь-якій торговельній точці, в них закладені головні принципи неповторності:

  • бездоганна якість;
  • помітна увага до дрібниць (точність кожної деталі);
  • напрацювання, втілені у власному дизайнерському бюро розробника.

Бра, настільні лампи, торшери, люстра Kutek - вся світлотехніка підходить, щоб створювати розкішні інтер'єри. Не тільки купити люстру - одного біжучого погляду достатньо, щоб переконатися, що перед нами вишукані пристрої освітлення. Виключно надійні матеріали від провідних європейських постачальників: латунь і бронза від італійських майстрів, скло польського виробництва, французький витончений текстиль, декоративні елементи Сваровскі, відомі у всьому світі.

Купити Kutek - придбати втілення мрії

Покупці, для яких оригінальність і краса - співзвучні складові стилю, повинні обов'язково купити світильники Kutek. Виробник втілює в реальність сміливі мрії і ідеї практичності, довговічності, надійності.

В асортименті компанії Кутек представлено обладнання різного типу і призначення:

  • люстри, підвісні стельові пристрої базового освітлення;
  • традиційні бра і елегантні настінні світильники локального, робочого, декоративного підсвічування;
  • настільні, підлогові прилади для атмосферних інтер'єрів і зональної градації внутрішнього світла;
  • підсвічування для картин, значущих арт-елементів та акцентних об'єктів в приміщенні.

Виробникам вдалося утримати високу планку бездоганної якості і завжди актуальної стилістичної концепції. Вічна класика знайшла новаторський підхід в сучасних матеріалах і більш зухвалих формах. Ніякого пуританства і однотипності - це ж Kutek Польша. Про нудні мотиви також не йдеться, адже безліч моделей більш ніж з 50 колекцій не мають навіть ідентичних деталей. Багаторіжкові люстри з загальним абажуром для декількох ламп, з відокремленими плафонами і низкою підвісок, люстри-панікадила, модульні підвіси - рішення знайдуться для інтер'єрів різної стилістичної концепції.

Ваші мрії тепер знайдуть відображення в реальності, адже Kutek світильники легко адаптуються до мінливих інтер'єрів. Купивши Kutek одного разу, ви можете сміливо експериментувати зі зміною стилістики вашого житла, домашнього кабінету або холу готельного сектора. У будь-якому випадку світлотехніка буде доречною (як контрастне доповнення або як продовження єдиного стилю).

Комфорт без компромісів

Кожна люстра Kutek розроблена з ідеєю привнесення затишку і домашнього тепла. Виробник використовує лампи м'якого світіння. Щоб вони не дратували користувача зайвою яскравістю, для абажурів застосовується тканина різної щільності, текстуроване скло, низка кристалів-шторок, каскадів підвісок тощо.

Знайдеться обладнання Кутек для генерації освітлення потрібного характеру. Спрямоване, розсіяне, відбите світло дають лампи з напіввідкритими, закритими плафонами або джерела світіння, що імітують свічки. Все це різноманіття моделей від Kutek Польша ви знайдете в нашому інтернет-магазині «Nasvitlo». Ми доставимо товар до Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці та ін. куточки України.