Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри Амплекс

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстри Amplex вражають своїм стилем - саме цією особливістю вони і завоювали серця багатьох користувачів і навіть дизайнерів. Бренд не «розпорошується" на безліч дизайнерських і колірних рішень, стабільно дотримуючись правил в оформленні моделей, навіть нових колекцій.

Особливості люстр Amplex

У чому "фішка" люстр Амплекс? У матеріалах, дизайні, кольорі кожної моделі. Ось основні моменти:

  • Преміум матеріали для корпусів і абажурів люстр: метал, скло, текстиль. Тут ви не знайдете пластика або акрилу.
  • Класична і ультрасучасна стилістика дозволяє люстр Amplex бути бажаною частиною практично будь-якого інтер'єру. Химерні багаторіжкові моделі або мінімалістичні люстри-споти? В асортименті є все.
  • Колірна гамма освітлення достатня, щоб вибрати відповідне освітлення, але все також чітко обмежена візуальним вектором виробника. Активно використовуються золоті, сріблясті, латунні і хромовані відтінки, класичні кольори - чорний, білий.

Так, безперечно, саме зовнішній вигляд люстр Амплекс привертає до них увагу покупців і є запорукою їх популярності. Але без високої якості підсумкового продукту вони б не змогли домогтися такого успіху. Вже понад 30 років компанія виробляє освітлення в Європі - термін не дуже великий, якщо порівнювати з багатьма іншими конкурентами, але достатній для всебічної перевірки довговічності продукції.

Що примітно Amplex люстри і світильники виробляють виключно в Польщі, і не переносити потужності в країни Азії, як багато інших виробників. Тому рівень якості та візуальна привабливість тільки ростуть з кожним роком.

Купити люстру Amplex нескладно - складно вибрати із сотень дизайнерських моделей. В інтернет-магазині люстр Насвітло ви знайдете повний каталог продукції бренду. Ми співпрацюємо з Амплекс довгі роки, тому надаємо офіційну гарантію на будь-яку модель освітлення, кращі ціни і терміни поставки. Також ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію від фахівців компанії щодо люстр або будь-якого іншого освітлення на сайті.