Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри Далбер

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Декоративні люстри нескладно знайти - інтернет і магазини пропонують тисячі моделей від відомих і не дуже виробників. Коли постає питання "де купити дитячу люстру?", То очевидної відповіді немає - навіть популярні відомі бренди рідко випускають колекції для дитячих кімнат. Кращий вихід - покупка люстри від іспанського виробника Dalber, який займається виготовленням виключно дитячих світильників, яким немає рівних.

Особливості люстр Далбер:

  • Бренд не розпорошується на виготовлення звичайного декоративного освітлення, сконцентрувавшись саме на освітленні для дітей. Саме тому дитячі люстри Dalber користуються величезною популярністю.
  • Далбер - бренд №1 в Європі з виробництва дитячих люстр. Моделі вражають уважністю до деталей, якістю, адекватною ціною і широким асортиментом.
  • Основна особливість світильників Далбер - безпека для дітей. Бренд робить все можливе, щоб забезпечити найкращі умови для вашого чада - оптимальний світловий потік правильної температури, яка не втомить очі і збереже гостроту зору дитини.
  • Самі світильники створені з нейтрального пластику. Це дозволяє зробити їх легкими, зносостійкими і головне убезпечити дитину - навіть якщо люстра Dalber розіб'ється, то чи не розсиплеться на гострі осколки, як при використанні скла або кераміки.
  • Розуміючи специфіку використання дитячого освітлення, моделі створюються максимально міцними і зносостійкими.

Дитячі люстри Далбер (Dalber) - це один з небагатьох прикладів дійсно нішевого освітлення, компанія, яка з 1988 року вдосконалює свої моделі і значно пріуспел в цьому. Найвища якість матеріалів і збірки, широкий асортимент, розуміння специфіки - дитячі моделі Далбер поза конкуренцією в Європі і багатьох країнах.

Про купівлю люстр дитячих Dalber

Коли купуєте моделі з особливими вимогами до безпеки, головне - купити оригінальну дитячу люстру, адже тільки так можна бути впевненими в її характеристиках. Тому рекомендуємо користуватися послугами інтернет-магазину Насвітло - ми співпрацюємо з брендом безпосередньо, тому пропонуємо офіційну гарантію і кращі терміни поставки будь-яких моделей люстр Далбер.