Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри Егло

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Коли ви вибираєте освітлення, то зазвичай завжди хочете отримати максимально якісну і стильну модель за прийнятну ціну. Саме на це орієнтується австрійський виробник люстр Егло. Компанія випускає освітлення вже більше 60 років - хіба це не є гарантією якості і популярності моделей бренду.

Люстра Егло може бути дуже різною. В асортименті виробника багато категорій моделей, основні з яких:

Переваги

Візуально освітлення Eglo завжди дотримується трендів. Моделі постійно оновлюються - щороку ви можете знайти унікальні новинки люстр, при цьому і світильники минулих років не зменшують своєї популярності. Що особливо радує - незалежно від колекції або стилістики ціни залишаються вельми приємними, і навіть низькими для такого рівня якості.

Також слід зазначити широкий асортимент. Багато користувачів вважають, що мала кількість моделей означає високу якість, адже виробник «не розпорошується". Люстри від Eglo доводять, що можна мати в своєму "арсеналі" тисячі моделей самої різної стилістики, при цьому не економлячи на їх зовнішній вигляд, збірці і оснащенні.

Про експлуатаційні характеристики люстр Егло хочеться згадати окремо. Якість збірки світильників знаходиться на найвищому рівні і визнано більш ніж в 70 країн світу. 60 років успішної роботи і гарантія на люстру від 1 до 10 років (в залежності від моделі) легко це підтверджують.

Де купити люстру Егло

Купуючи люстру Eglo в інтернет-магазині Насвітло ви можете бути впевнені в її оригінальності і якості. Ми працюємо з брендом безпосередньо, тому на всі моделі поширюється офіційна гарантія. Також Насвітло пропонує кращі терміни поставки навіть рідкісних австрійських люстр в Україні.