Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Каталог люстр Ideal Lux

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстра Ideal Lux - гра контрастів

Коли хочеться перетворити свій дім в незвичайне царство елегантності, краси і стилю, потрібно придбати освітлення італійського бренду Ideal Lux. Чим вона примітна?

  • Чудовий дизайн.
  • Люстра ідеал люкс - поєднання багатовікових традицій і нововведень.
  • Безкомпромісна якість, підтверджена сертифікацією.

Купити люстру Ideal Lux - значить наповнити простір казковими переливами і декоративністю, доторкнутися до майстерності креативних дизайнерів і багатовікових традицій обробки природних матеріалів.

Бездоганна якість люстр Ідеал Люкс: від витоків до готових композицій

Стельові світильники виготовляються італійськими конструкторами з різних матеріалів: кришталь, венеціанське скло, текстиль, метал тощо. Всі компоненти відмінно поєднуються, незважаючи на різницю текстур. Багато деталей люстр Ideal Lux виробляються вручну, що привносить в їхній дизайн особливий шарм, індивідуальність кожної окремої моделі.

Люстри Идеал Люкс можуть містити старовинні техніки декору, перевірені часом компонування матеріалів, але наповнення в кожній з них лише передове. Стандартний патрон для інсталяції ламп різної потужності, надійно ізольована проводка, застосування енергозберігаючих технологій. Майстри настільки вдало підібрали комплектацію, що вироби з абсолютно делікатних і тонких матеріалів служать так само добротно, як і повністю металеві аналоги. Наприклад, люстра з тонкої органзи Missouri обладнана LED лампами і є пожежонебезпечною. Текстиль чітко тримає форму, не деформується при тривалій роботі пристрою.

Невагомість і масивність

Кожна люстра Ideal Lux - це окреме мистецтво поєднання кольору, фактури і особливого характеру світіння. Велика частина асортименту представлена моделями з кришталю, невагомого текстилю і міцного цементу. Дивовижне поєднання легкості з грунтовністю.

Італійські майстри багато століть славляться виготовленням венеціанського скла та кераміки. Їх досвід вдалося реалізувати дизайнерам Ideal Lux, втілити в більш витончені сучасні інтерпретації. Скло та кришталь використовують в різній подачі:

  • як основний матеріал для прозорих, матових або кольорових плафонів люстр;
  • у вигляді підвісок-крапельок;
  • як структурну одиницю багатоярусних каскадів і тонких ниток.

Багатобарвність компонується з монохромностью, повна прозорість з невеликим затіненням, холодний блиск з матовим сатиновим відблиском тканини. На скло люстр Ідеал люкс наноситься напилення перламутру, щоб створити в приміщенні ще більше фантазійних візерунків (колекція Spring). Для цих же цілей застосовується текстиль рівної текстури або з тисненням.

Не потребує ніякого доповнення колекція мінімалістичного виконання плафонів з цементу Oil. Вони представлені різною формою, відтінками і фактурою (текстурованою, полірованою). Плафони не пропускають світло, чітко концентрують його випромінювання на певній області.

Вигідне придбання

Чи можна в Україні купити люстру Ideal Lux справжнього виконання? Якщо співпрацювати з перевіреними постачальниками, безумовно, так. Ми, інтернет-магазин люстр Насвітло пропонуємо товар цього виробника без посередників. Унікальні колекції ручної роботи Lemon зі шматочків гнутого скла, закріплених на хромованих регульованих прутиків, багаторівневі люстри Bollicine з прозорих і білих скляних кульок на металевих нитках, світильники з великою кількістю кришталю Moonligh, Admiral, багатобарвні пристрої серії Giada - безліч рішень для створення незабутньої атмосфери казковості в приміщеннях будь-якого призначення.