Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри Маркслойд

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

У виборі люстр багато хто шукає епатажні, яскраві, масивні моделі. Це все не про продукцію бренду Маркслойд люстри якого вражають мінімалізмом і стриманістю в деталях. Саме тому не тільки звичайні користувачі, а й багато дизайнерів віддають перевагу саме світильники шведського виробника.

Переваги люстр бренду

Про дизайн люстр Markslojd можна говорити довго, але тільки глянувши на асортимент ви відразу зрозумієте яку саме лінію "гне" виробник. Лаконічні, з нотками нордичного характеру, але функціональні і сучасні - саме так можна охарактеризувати моделі бренду. На цій сторінці до Вашої уваги повний каталог, вибрати і купити люстру просто.

Крім зовнішнього вигляду вкрай важливий функціонал і якість люстри Маркслойд - адже це не та частина інтер'єру, яку хочеться міняти щороку. Що може бути гарантією відповідального ставлення виробника, використання кращих матеріалів, довгого терміну служби?

  • Впевнені позиції на ринку - компанія виробляє освітлення більше 40 років, при цьому тільки нарощуючи обсяги випущених моделей і їх видів.
  • Високотехнологічне виробництво - потужності компанії використовують сучасне обладнання і підхід для отримання унікальних характеристик люстр Markslojd.
  • Офіційні представництва в 13 країнах світу і реалізація продукції більш ніж в 30 з них.
  • Можливостей виробника вистачає, щоб не тільки радувати якісними декоративними люстрами, Markslojd успішно створюють захищені моделі в кожній категорії освітлення, і надають офіційну гарантію.
  • Щороку, а іноді і частіше, вас чекають нові люстри Маркслойд, світильники, торшери і лампи. Колекції бренду постійно оновлюються слідом за світовими тенденціями і побажаннями покупців.

Купити люстру Markslojd - те, що потрібно вашому сучасному, дизайнерському, універсальним або мінімалістичному інтер'єру. Унікальний зовнішній вигляд, якість збірки і джерел світла, адекватні ціни і гарантія тільки підтверджують це. В інтернет-магазині освітлення Насвітло ви знайдете повний асортимент моделей бренду, а наші фахівці з радістю нададуть професійні консультації по люстрам і іншому освітленню Маркслойд.