Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Каталог люстр Maxlight

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстри Maxlight: інновації дизайну і наповнення

Саме світильники в інтер'єрі можуть задати або підкреслити обрану стильову концепцію. Тому стрімкий розвиток дизайнерського мистецтва вимагає відповідного удосконалення пристроїв освітлення. Люстри Макслайт - типове підтвердження цієї модернізації.

Компанія з Польщі з 2008 року проектує і втілює в життя сміливі проекти декоративних освітлювальних систем для дому, комерційних приміщень та закладів HoReCа. Спеціалізація на світильниках незвичайної форми і дизайну збереглася і до сьогодні. Крім нетривіального оформлення додалося і новаторське наповнення - звичайні лампи замінені світлодіодними модулями і зв'язками.

Особливості люстр Maxlight

Вироби польського бренду швидко завоювали довіру європейських користувачів. Секрети успіху:

  • бездоганна якість продукції;
  • багатоетапний контроль (від витратної сировини до готової збірки);
  • нетривіальність дизайну;
  • поєднання декількох технік обробки матеріалів в одній люстрі Макслайт;
  • акцент на сучасних стильових концепціях - модерн, хай-тек, авангард;
  • впровадження світлодіодних технологій.

Варіативність виконання освітлення MAXlight

Люстри Maxlight представлені простими лампами в вінтажній подачі колекція BALOON, оригінальними підвісами на кілька джерел світіння ORGANIC CHROM, класичними модулями з абажурами DENVER, авангардними пружинами, що світяться, PIRLO - варіантів оригінальної подачі безліч.

Роблячи ставку на сучасності форм і наповнення, дизайнери подбали про універсальність підвісів і пристельових модулів. Люстри доречні в будь-якому інтер'єрі.

Прихильників класики виробник здивує сучасним баченням традиційності, в якому звичайні матеріали набувають зовсім інші обриси. Така люстра Max light ніколи не стане монотонним доповненням до інтер'єру. Якщо це багаторіжкова люстра з відокремленими абажурами для кожної лампи, то арматура обов'язково містить хоч один авангардний аксесуар (колекція RICHMOND). Якщо ж обрана люстра CORLEONE з іскристими підвісами, їх відблиски відображаються в амальгамі дзеркальної підстави.

Світлодіодні люстри Maxlight

Це окрема велика категорія обладнання. Дизайн моделей обмежується лише фантазією польських майстрів. Вироби підходять для приміщень різного призначення. Кухня, ванна кімната, вітальня, спальня, просторий хол заграють новими фарбами, якщо основним джерелом їх освітлення стануть люстри Maxlight.

Це економічний тип пристроїв з високим ККД. Енергія, що поглинається повністю трансформується у світло. Ніякого нагрівання і деформації плафонів і абажурів. Металева основа доповнена таким же плафоном або вставками пластику, скла. Світіння люстри не стане нав'язливим, адже рівномірно поширюється по всьому периметру простору. Спектр випромінювання наближений до природного денного освітлення, не викликає стомлюваність і роздратування користувача. Люстра  Maxlight -  відмінне рішення для офісів, конференц-залів і стилізованих віталень.

Нетривіальний підхід до застосування

У нашому інтернет-магазині люстр жителі Києва, Дніпра, Кривого Рогу, Харкова, Одеси, Львова можуть підібрати люстри Maxlight для приміщень з різною висотою стелі:

  • багаторівневі підвіси на одній підставі;
  • відокремлені лампи на регульованих тросах;
  • накладні моделі з розгалуженнями в сторони.

Можна експериментувати і купити люстру незвичайного вигляду. Наприклад, витончені підвіси на кухні з низькими стелями не стануть елементом хаосу, навпаки, візуально впорядкують обідню зону.