Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри Нордлюкс

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстри Nordlux запам'ятовуються лаконічним дизайном, доречним в різних сферах, стилях інтер'єру, гідною якістю. Головне питання, яке хвилює багатьох, – ціна. Але і тут виробник подумав про те, щоб покупку не довелося відкласти на потім. Якість доступна навіть при скромному бюджеті.

На чому заснована діяльність бренду

Датський виробник почав роботу майже 45 років тому. Зараз жителі кількох десятків країн Європи користуються люстрами бренду і не шкодують про те, що одного разу вибрали його. Це пояснюють основними орієнтирами, від яких не відступають в компанії Nordlux:

 • Європейська якість. Під час роботи застосовують тільки обладнання останнього покоління, прогресивні методи виробництва, безпечні для здоров'я і екології матеріали.
 • Тривала експлуатація. Бренд робить упор на виробництво Led освітлення. Ці моделі працюють набагато довше інших. Гарантія якості при цьому видається обов'язково.
 • Ціна не лякає. При всіх плюсах Нордлюкс, про які ми сказали, вдається домогтися однакової доступності продукції для різних рівнів доходу.

Питання ціни заслуговує на увагу. Бренд чітко дає зрозуміти: якісне освітлення не завжди коштує настільки дорого, що про нього може тільки мріяти більшість. Простежується орієнтир на те, щоб робити продукцію доступною і не допускати жодної втрати для якості.

Чому люстри Nordlux – хороший вибір

Універсальність моделей допускає установку в приватних будинках, заміських котеджах, квартирах, офісах, кафе, ресторанах, торгових центрах. Очевидно: якщо захочете купити люстру, не зіштовхнетесь з обмеженнями. Найкраще моделі поєднують з такими стилями:

 • скандинавський (мінімал);
 • лофт;
 • ретро.

Бренд розробляє цілі колекції світильників, щоб можна було замовити люстру Нордлюкс спільно з будь-яким іншим типом освітлення і внести в інтер'єр баланс, гармонію. Моделі мають загальні риси, за які їх цінують:

 1. Трохи строгий, але такий дизайн, що притягує погляд. Це відображає філософію бренду, дух країни в цілому.
 2. Витончені силуети і одночасно точно окреслені лінії форм.
 3. Занадто яскравих відтінків в оформленні не зустрінете. Пріоритет спокійним кольорам.
 4. Немає зайвого декору. Дизайн люстр Nordlux не припускає витончені принти, багато підвісок, очевидну розкіш.
 5. Природні матеріали. Найчастіше дерево, скло, метал. Вітається максимальне збереження природності вигляду.

Крім основної лінійки, бренд включає ще 2. У Energetic входять тільки світлодіоди – цій інновації поки немає рівних у світі освітлення. Design for the people складається з незвичайних моделей, учасників міжнародних виставок, які отримали престижні нагороди.

Наші співробітники готові швидко і без помилок розібратися в питанні вибору люстри Nordlux. Не потрібно приділяти час пошуку, намагатися зрозуміти відмінності між моделями, переживати, що освітлення не виправдає надій. Фахівці підберуть люстру з урахуванням будь-яких технічних вимог, інтер'єру, призначення кімнати. Вони зроблять це безкоштовно.