Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри Новодворскі

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстри Nowodvorski – це привабливий дизайн, довга і безпечна робота без втрати якості. У нас можна подивитися моделі з різними технічними характеристиками на будь-який бюджет. Всі вони оригінальні. Підтвердимо цей факт офіційною гарантією. Але перш за все розповімо, чому виробник і його продукція заслуговують на увагу.

Nowodvorski люстра – 7 фактів про бренд, які треба дізнатися до замовлення

 • Один із найбільших виробників освітлення, відомий в різних куточках Європи. Співпрацює з 50 країнами.
 • Батьківщина – Польща. Більше 25 років на ринку.
 • Призер багатьох виставок. Люстри Nowodvorski неодноразово нагороджені сертифікатами на доказ якості.
 • Активно впроваджує інновації в роботі, не відстаючи від технологічного прогресу. Робить ставку на автоматизоване виробництво.
 • Автор патенту Cameleon. Це система самостійної збірки світильників із окремих елементів, що підходять до інтер'єру і побажань самого користувача.
 • Виробництво працює, не зменшуючи швидкість, зберігаючи максимальний темп. Відкрито 2 великі потужності, щоб не відставати від конкурентів, утримувати лідерство в сфері світла.
 • Ціни влаштують будь-який гаманець. Люстри Nowodvorski доводять, що висока якість не завжди коштує немислимо дорого.

Різноманітність типів освітлення – ще один факт про бренд. У нашому магазині світла побачите декоративні, вуличні моделі, комерційні і вологозахищені світильники. Але саме без красивої люстри іноді складно уявити кімнату, надати завершальний штрих атмосфері.

Люстра Новодворскі, особливості моделей

Пропонується величезний вибір стельових і підвісних варіантів. Перший тип більш компактний, добре сумісний з маленькими кімнатами. Другий прикрашає великий простір, дає рівномірне світло при значній площі. Конструкція таких моделей може бути стандартною або мати кілька ярусів. Купити люстру великих розмірів добре для прикрашання і яскравого, якісного освітлення просторих віталень, урочистих залів, приміщень з високими стелями.

Бренд орієнтований на розробку дизайну моделей різних стилів. В каталозі люстр Новодворскі знайдете такі популярні напрямки:

 • лофт – дизайни, що нагадують павуків, копії старовинних ламп і ліхтарів, неяскраві відтінки;
 • модерн – допустимо трохи декору, форми тільки плавні;
 • мінімалізм – не занадто насичені кольори, в дизайні не зустрінете жодного зайвого елемента;
 • хай-тек – лаконічні відтінки і чітко спрямовані лінії форм, не спостерігається плавність як в модерні;
 • класика – тільки витончені лінії, ковані елементи (вітається позолота), часто свічки замінюють стандартні лампи;
 • флористика та прованс – немає надмірної яскравості, спокійне оформлення, текстиль як матеріал плафонів (риса провансу), дизайн включає елементи, схожі з рослинами;
 • кантрі – моделі люстр Новодворскі виглядають так, немов матеріали навмисно не піддавались обробці;
 • дитячі – веселий дизайн, яскраві і цікаві принти, 100% безпечні для малюка.

Всі люстри бренду виготовляють тільки з екологічних матеріалів. Nowodvorski турбується про те, щоб моделі не виділяли токсини при роботі і після утилізації, були безпечні в питанні ризику загоряння.

Люстра – основне світло в кімнаті, але без додаткових джерел частіше не обійтися. Щоб ви створили повноцінну систему, виробник об'єднав моделі в колекції. Разом із люстрою можна замовити інші типи світильників. Ми допоможемо вибрати, якщо ви розгубилися і не хочете допустити помилку. У нас люстри Nowodvorski коштують не дуже дорого, тому що працюємо з брендом без посередників. Сама послуга підбору взагалі не оплачується. Даруємо можливість отримати якісне світло без втрат часу, нервів і додаткових грошей.