Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Каталог люстр Pedret

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Pedret люстри - висока функціональність в авторській подачі 

Більше півстоліття іспанський виробник радує користувачів світлотехнікою ексклюзивного дизайну і добротного наповнення. Його продукція - це симбіоз перевірених часом традицій обробки металу та авторських напрацювань його декору. Майстри ретельно продумують кожну детальлюстр Педрет, складних освітлювальних композицій, в результаті цього з'являються функціональні і витончені вироби неймовірної краси.

Відомий почерк бренду - безліч елементів ручної роботи. Чи це плафон з гіпсу, відлитий в виробничих цехах, оригінальне тиснення на відполірованій до блиску підставці, кришталеві підвіски, зібрані з філігранною точністю - в кожній люстрі Pedret є якась «родзинка», закладена майстром.

Ручна робота у фаворі

Pedret - люстри, в яких поєднується простота з незвичністю, грація з грубістю, монохромність з контрастністю. Одна спільна риса - незвичайна художня обробка металу. Це улюблений матеріал виробника, він в умілих руках майстрів перетворюється в основу для втілення сміливих дизайнерських задумів.

Отримати декоративний ефект на міцному металі дозволяють традиційні методи обробки: полірування, сатинування, патинування, фарбування екологічно безпечними складами. Кожен етап проводиться вручну, кожен вигин тонкої арматури ретельно обробляється - купити люстру точно варто, адже все доводиться до досконалості.

Люстра Pedret - своєрідне поєднання матеріалів

Компанія Педрет люстри виготовляє зі звичної латуні, скла, текстилю, порцеляни та ін. Але креативним дизайнерам вдалося настільки тонко обіграти фактуру кожного з них, скомпонувати абсолютно протилежні відтінки, не викликаючи дисонанс гармонійності, що звичайні матеріали виглядають абсолютно по-новому.

Ефектний дизайн робить стельові світильники бренду впізнаваними з першого погляду, це втілення тонкого смаку, грації та помірної, непомітної розкоші. Найцікавіші поєднання матеріалів чітко проглядаються в останніх колекціях люстр Pedret:

  • відполірований до глянцевого блиску метал і іскристі переливи кришталевих вкраплень (підвісів, крапельок, інкрустацій). Серія модернізованих канделябрів Luxor, Aire, Forum, Esbelta. Сюди ж можна віднести колекцію Gots з приглушеною матовістю арматури в кольорі бронзи і плафонами з кришталю високої світлопроникної здатності;
  • матове і в латунному відтінку скло з тонкими вкрапленнями металу в якості тримачів лампи і підстави. SIXTY, Mario, витіюватості і завитки кування в колекції Newport, кубічна повітряна інтерпретація захисної решітки Wires, абстрактні підвісні металеві стрічки GAUDI - незвичайна подача простих матеріалів;
  • текстиль в багатоярусних композиціях люстр Pedret. Полотно варіативної щільності і кольору по-різному передає характер світіння: злегка притіняє і змінює відтінок темна тканина абажурів Aire, розсіює, але не впливає на колір білий текстиль Mandarina;
  • витончений фарфор і міцний метал. Грубість і візуальна крихкість поєднуються в моделях Brahma зі ступінчастим розташуванням плафонів. Виготовляються абажури за фірмовою технологією рельєфного відбитка гіпсових заготовок. Все, починаючи від вихідної сировини до готової люстри, проходить випробування на якість та міцність. Це практичний і надійний спосіб застосування природних матеріалів в інтер'єрі.

В Україні побачити і недорого придбати Pedret люстри можна в нашому інтернет-магазині світильників nasvitlo.com. Тільки найкращі екземпляри відомих колекцій з доставкою по Львову, до Києва, Харкова, Одеси, Дніпра.