Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри ПікАрт

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Унікальні художні світильники

ПікАрт - український виробник освітлення різноманітної спрямованості і стилістики. Компанія заснована в 2000 році і за останні 20+ років завоювала просто величезну популярність в Україні завдяки своїм художнім виробам, предметам декору та освітленню.

Люстри PikArt важко сплутати з моделями інших виробників. Освітлення створюється у співпраці з дизайнерами та архітекторами з класичних матеріалів - латуні, міді, алюмінію, шкіри, текстилю, скла. Чи варто говорити, що зовнішній вигляд моделей вражає уяву і викликає особливу атмосферу в інтер'єрі.

Так, такий підхід позначається на ціні люстр ПікАрт - з використанням таких елітних матеріалів і творчого підходу до створення моделей, виробник сконцентрований не так на здешевленні люстр, а на візуальній естетиці та якості підсумкового продукту. При цьому ціна люстр PikArt не висока - вона значно нижча за вартість схожих європейських і західних рішень.

Чому люстри ПікАрт так популярні:

  • Бренд не тільки заснований в Україні, а й має 100% виробництва на території країни. Якщо ви хочете придбати дійсно люстру національного виробництва, то це саме ПікАрт
  • Українські люстри і світильники не вимагають довгої поставки, складної логістики. Люстри українського виробництва будуть доставлені до вас максимально швидко, іноді в рази швидше, ніж європейські моделі.
  • Підхід до виробництва, а саме використання висококласних матеріалів і концентрація на якості - як раз те, чого шукають багато покупців освітлення.
  • Широкий асортимент люстр, можливо, і не обчислюється тисячами моделей, але може задовольнити навіть найвишуканіші переваги любителів декоративного освітлення.

Де купити українські люстри

В Україні це зробити нескладно, особливо якщо знайти магазин, який співпрацює безпосередньо з виробником PikArt. Так ви отримаєте гарантію оригінальності кожної моделі, офіційну гарантію, найкращі терміни доставки і ціни, як на роздрібні, так і оптові замовлення. Саме Насвітло є таким. На цій сторінці до Вашої уваги останні новинки і популярні моделі люстр Пік Арт, які доступні для замовлення і доставляються по всій території України.