Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри Редо

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Дуже багато хто полюбляє сучасні, мінімалістичні і навіть футуристичні світильники більше за класику і лофт. Вони поєднують в собі функціонал, простоту, невеликі розміри - як раз те, що так цінують в декоративному освітленні. В такому випадку дуже до речі доведеться асортимент румунського бренду REDO, який спеціалізується саме на такому світлі.

Особливості стилю

Коротко моделі Редо можна описати як мінімум деталей і максимум можливостей в поєднанні з химерними формами і простими лініями. Світильники і люстри фабрики важко сплутати з товарами інших виробників - вони привертають до себе масу уваги навіть у вимкненому стані. Дуже радує різноманітність в дизайні люстр - ви напевно зможете підібрати підходящий варіант під свій інтер'єр.

Якість і ціна

Які вимоги ви виставляєте перед світильником? Напевно тривалий термін служби і адекватна ціна, яка виправдана матеріалами і електронною начинкою. Люстри REDO - один із прикладів кращого співвідношення ціна/якість в декоративному освітленні. Європейський підхід до матеріалів і збірки, невисока вартість і офіційна гарантія від 1го року роблять бренд популярним в Україні.

Як купити люстру REDO

Щоб отримати напевно оригінальну модель з офіційною гарантією варто придбати світло в перевіреному місці - великому магазині, який співпрацює з фабрикою безпосередньо. Саме таким магазином є Насвітло. У нас ви знайдете повний асортимент бренду, кращі терміни доставки і ціни.