Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри Зума Лайн

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Цікава модель люстри Zuma Line заслуговує бути частиною інтер'єру, яку не замінити на іншу. Вона завершить настрій, що панує в ньому, привнесе в обстановку лиск, коли його не вистачає. Головне – від краси не відстає якість. Люстри працюють довго, відповідають міжнародним вимогам, висунутим до освітлення.

Детальніше про виробника

Бренд зародився в Польщі, але поступово поширився в різних країнах Європи. В каталозі Zuma Line знайдете освітлення на будь-який смак, різні вимоги до якості потоку світла. Люстри та інші типи світильників бренду приваблюють елегантним дизайном, хоча не виглядають занадто яскраво. На першому місці витонченість, але без химерності. Вони виграють і в іншому:

  • Якість. Відповідність європейським стандартам можлива тільки при строгому контролі на всіх етапах виробництва люстр, впровадженні найкращого обладнання. Цього обов'язково дотримується Зума Лайн.
  • Розташування. Оскільки виробник в сусідній країні, довго чекати доставку не доведеться. Можна сміливо купувати люстри під замовлення.
  • Хороша ціна. Особливо, якщо її порівняти з якістю, дизайном і технічними можливостями.

У нас можна купити люстру бренду за непоганою ціною. Ми не завищуємо її, тому що співпрацюємо безпосередньо. Роблячи замовлення, ви отримуєте офіційну гарантію. Документ підтверджує оригінальне походження моделі. Його видають, щоб довести: висока якість не обмежена тільки словами.

Чим добрі люстри Zuma Line

Кількість ідей дизайну дивує. Не зустрінете однотипність, нудні варіанти, яких існує маса. Моделі, які входять в колекції, вдало поєднують з різними стилями оформлення кімнат. Наведемо декілька прикладів:

  1. Модель із серії Gem з продовгуватими напівпрозорими плафонами чітких форм на тонких підвісних нитках – хороша ідея для стилю хай-тек.
  2. Колекція Ceuta представляє модель симетричної форми, яка притягує погляд витонченими лініями, плафоном із оздобленням скляними кульками. Така люстра Зума Лайн увіллється в атмосферу класики.
  3. Rain добре доповнить модерн за рахунок плавного силуету димчастого плафона з акуратними кришталевими підвісками всередині.
  4. Модель із колекції Marl підійде для інтер'єру лофт. Джерело світла навмисно відкрите для очей, нагадує лампу розжарювання. Лофт вітає природний дизайн, аскетизм. Ця люстра Zuma Line має ще одну фішку – переплетений металевий корпус. В нього і укладено джерело світла.

Деякі люстри створюють із застосуванням ручної праці, що робить кожну з них оригінальною. Другу таку модель не знайдете, тому що роботою займається не заздалегідь запрограмована машина, а людина. Люстри бренду дають кращі характеристики освітлення, тому що працюють в основному від Led джерел. Вони світять досить яскраво і одночасно не псують зір, економно витрачають електрику. Працюють безпечно, адже не перегріваються і не виділяють токсинів.

Ми допоможемо вибрати одну або декілька люстр Zuma Line, які будуть радувати довгий час і увіллються в інтер'єр як повноцінні складові композиції. Наші співробітники не беруть гроші за послугу, а підносять її вам як сюрприз. Просто так, без приводу, крім бажання вселити в вас спокій при оформленні замовлення.