Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри бурштинового кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Бурштинові люстри - особливий вид і стиль в стельовому освітленні

Тож в ваш інтер'єр потрібна люстра. Ви хочете придбати стельовий світильник у відповідній стилістиці, але в незвичайному кольорі, який буде відрізнятися від стандартних рішень? Тоді люстри бурштинового кольору - це те, що вам потрібно.

Бурштиновий - складний відтінок, який в фарбуванні абажурів люстр має ряд переваг:

  • Янтарна люстра виглядає незвично, свіжо, навіть в класичних моделях. Це дозволить зробити люстру ще більшим візуальним центром кімнати, показати смак і досвідченість власника інтер'єру.
  • Практично всі люстри бурштинові мають напівпрозорі плафони. Вони створюють м'яке заповнююче світло, яке зміщується в більш теплу сторону спектра. Створюється особлива атмосфера тепла і затишку, яка як не можна до речі в вітальнях і кімнатах відпочинку.
  • Бурштинові люстри мають плафони зі скла і кришталю, що ще більше трансформує світловий потік і разом з кольором плафона створює унікальний запам'ятовується зовнішній вигляд всієї люстри.

Незвичайне колірне рішення несе в собі і небезпеку - люстра з бурштиновим плафоном може просто не вписатися в інтер'єр і не гармоніювати з іншими елементами декору або предметами освітлення. Тому підходите до вибору моделі акуратно і зважено, віддавайте перевагу відомим світовим фабрикам в якості продукції яких ви можете бути впевнені на всі 100%.

Не менш важливо вибрати великий інтернет-магазин світильників, який запропонує широкий асортимент від багатьох виробників, доставку і головне - офіційну гарантію на кожну модель. Саме таким магазином і є Насвітло. Тут ви знайдете сотні варіантів класичних і сучасних бурштинових люстр від світових брендів, отримаєте професійні консультації з підбору освітлення.