Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри чорного кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Чорна люстра для ексклюзивних інтер'єрів

Домогтися неповторної атмосфери шику і драматизму допоможе гра контрастів і протилежностей в інтер'єрі. Відступ від традиційності оформлення освітлювальних пристроїв допоможе в цьому - купити люстру контрастного кольору чудове рішення.

Оригінальна чорна люстра - це виклик тривіальності. Хто сказав, що джерела світіння повинні бути світлими, прозорими з елементами, що підсилюють світловий потік? Заломлювати світло, направляти його в різних векторах здатні не тільки кристали прозорого кришталю, скла, а й глянцево чорні світильники відполірованого до дзеркального блиску металу.

Функції неординарного обладнання

Люстри чорного кольору здатні виконувати завдання звичайної світлотехніки і додатково брати на себе роль акцентного об'єкта:

 • бути центральним джерелом світіння з незвичайним поширенням світла крізь гратчасті плафони, ледве помітні сітки-павутинки - це популярне рішення для люстр стилю ЛОФТ;
 • створювати м'який розсіяний потік освітлення, затінений щільним темним абажуром;
 • створювати чітко промальовані образи або відтіняти пристельову зону навмисною темрявою.

Достатньо купити чорну люстру потрібного форм-фактора і розміру. Деякі моделі оснащені двоколірним плафоном: зовні він глянцево-чорний, зсередини покритий золотом або іншим светловідбивним покриттям. Світло чітко концентрується на потрібній зоні, а по сторонам відсікається щільним абажуром.

Універсальний колір для повсюдної актуальності

Чорна палітра вважається класикою і однією з базисних при побудові колористичної схеми інтер'єру. При цьому саме люстри сучасного стилю найчастіше виконуються у чорному. Світлотехніка, конструктивні елементи якої виконані в цьому кольорі, в будь-якому випадку буде доречна:

 • стане продовженням монохромности в стриманій обстановці мінімалізму;
 • підкреслить відносною нейтральністю шикарний бароко з великою кількістю завитків і позолоти;
 • купити люстру чорну посилить ефект урочистості в тандемі з розкішними підвісами і кольоровими інкрустаціями кристалами;
 • чорна люстра буде помітним, контрастним акцентом на тлі пастельної обробки і витончених меблів. Це завершальний штрих в композиції чистоти і візуальної невагомості;
 • стане художнім доповненням арт-деко, однозначно вказуючи на тонке почуття стилю господарів приміщення.

Виразний дизайн відразу привертає до себе увагу, тому важливо підшукати модель під габарити простору. Люстра з чорними плафонами, абажурами або з контрастною арматурою може м'яко розсіювати світло або створювати потік спрямованого типу, немов світло прожекторів. Від необхідного ефекту варто відштовхуватися при пошуках потрібного виконання світлотехніки.

Форм-фактор і характер свічення світильників

Купити люстру чорного кольору можуть прихильники аскетизму і цінителі розкоші, шику. Сучасні виробники пропонують моделі різних розмірів і комплектації. Підвіси потрібної висоти, моделі зі скромними плафонами і величезними абажурами, однолампові і ярусні пристрої - для різної світлової картини знайдеться оригінальне рішення.

Вибір варто засновувати на характері підсвічування:

 • базовий рівномірний потік. Джерела його генерації - стельові люстри чорного кольору з досить потужними лампами. Це можуть бути однолампові або багаторіжкові, модульні моделі;
 • проблискове світло. Це більше декоративне підсвічування, а не функціональне. Люстра служить елементом прикраси потрібної зони;
 • акцентний промінь. Підвіс, прожектор з плафоном, що регулюється, закритий щільний абажур спрямованого світіння зможуть створити необхідну яскравість над певним місцем в інтер'єрі.

В Україні придбати люстри чорні недорого потрібного характеру світіння пропонує наша компанія Арт-Енерго. Кращі пропозиції від відомих компаній Nowodvorski, Eglo, Mantra для приміщень комерційного та житлового сектора.