Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри коричневого кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Ви не випадково бачите багато люстр коричневих відтінків в повсякденному житті. Моделі доповнюють різні інтер'єри, їх встановлюють в будинках, кафе, торгово-розважальних центрах, офісах. Застосування практично нічим не обмежено. Але потрібно домогтися збігу з оформленням самої кімнати.

Люстра коричнева – чому популярна

Моделі мають плафони, арматуру або корпус в коричневому кольорі, його відтінках. Плюс такого оформлення в тому, що воно не агресивне. Колір діє розслабляюче на відміну від більш яскравих, бадьорячих тонів. При цьому його не назвете занадто похмурим. Відтінок універсальний, тому знаходить застосування в інтер'єрах, оформлених в таких стилях:

  • Кантрі. Легко розпізнати за плафонами із дерева, ротанга. Часто конструкція включає плетіння, цікаві ковані елементи.
  • Лофт. Суть в природності обробки матеріалу, спокійних відтінках. Джерела світла навмисне виставлені напоказ, нагадують старі лампи розжарювання, ліхтарі і прожектори.
  • Хай тек. Люстри з коричневими плафонами будь-яких форм без помітного декору, з чіткими лініями.
  • Прованс, флористика. Симетричні текстильні абажури, витончений каркас. Елегантні вигини, що нагадують гілки рослин.
  • Модерн. Підкреслено плавні силуети, допустимий декор, але мінімально.
  • Класика. Елегантні люстри свічки, корпуси із куванням, правильна форма абажурів, якщо вони є.

Такі люстри в спальню або будь-яку іншу кімнату дають хороше основне світло, але враховуйте важливий момент. Чим менш прозорий плафон, тим більш приглушена інтенсивність. Іноді потрібно домогтися такого ефекту. В інших випадках краще вибрати варіант з абажурами, максимально відкритими в нижній або верхній частині, щоб яскравість освітлення не постраждала.

Інтер'єр, кольори та інші типи стельового освітлення

Коричнева люстра підходить для кімнат, оформлених в спокійних відтінках бежевого, карамельного, навіть там, де переважає білий. Вона добре поєднується з меблями схожих тонів, дерев'яними предметами в інтер'єрі, аналогічною підлогою. Люстра коричневого кольору доповнить дизайн-проект такої кімнати, не виб'ється із загальної картини.

Цей тип освітлення добрий для великого простору з високими стелями. Площа не допускає монтаж? Тоді розгляньте інші види стельового освітлення в коричневих відтінках:

  • Плафони. Вдалий варіант розсіяного світла з універсальним дизайном. Частина, що світиться, прихована від очей.
  • Споти. Моделі з можливістю регулювання кута падіння світла, добрі для зонування.
  • Накладні світильники. Компактні, плюс корпус кріплять впритул до стелі. Це ще більше економить простір. Потужність не занадто низька, тому можна сміливо вибрати таку модель замість великої люстри. Вирішальний момент, коли вільної площі мало.

Послуга професійного підбору стане вашим точним орієнтиром. Ми без помилок з'ясуємо, яку коричневу люстру або інший тип освітлення в таких відтінках запропонувати вам. Платіть тільки за модель, яку виберете. Ціни хороші, тому що працюємо з виробниками напряму. Допомога в підборі безкоштовна.