Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри хром

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстра під хром – одна з головних частин інтер'єру. Її видає благородний блиск, який не кидається в очі занадто явно. Така люстра не перетягує на себе увагу, коли ви заходите в кімнату. Вона наділяє обстановку ноткою вишуканості без сильного перебільшення.

Люстра хром – чим добра

  • Нейтральний колір, спокійно сприймається очима, не перенапружує їх.
  • Вдало поєднується з різними інтер'єрами, майже будь-якими кольорами, виглядає ненав'язливо і не вибивається із атмосфери.
  • В оформленні немає очевидної похмурості, але і не спостерігається ефект яскравої плями. Відтінок достатньо світлий – золота середина.

Хромовану обробку мають плафони або цілий каркас. Найчастіше обидва одночасно. У дизайні такої люстри зазвичай немає помітного декору. Якщо під хром виконаний тільки каркас, модель добре сумісна з різними оформленнями плафонів, відтінками, матеріалами та фактурами.

Коли вибір доречний

Люстра хромована виглядає спокійно і вносить потрібний баланс в інтер'єр, навіть коли в ньому переважають насичені відтінки. Без моделі в такому кольорі іноді не уявити популярні стилі. Приклади, коли хромована обробка доречна найбільше:

  • Хай тек. Хаотичні вигини ліній, чітка геометрія форм.
  • Модерн. Плавність силуету люстри – основна відмінність. Без строго обмежених кутів.
  • Мінімалізм. Заперечує декор, принти. Ті самі моделі, в дизайні яких немає нічого зайвого.

Відомі бренди створюють хромовані люстри, які допустимо поєднувати з класичними інтер'єрами. Мова йде про моделі з витонченими підвісками зі скла, кованим каркасом і декількома абажурами правильних форм, джерелами світла у вигляді свічок під старовину. Сміливо і цікаво, хоча немає звичної для багатьох позолоти. Все одно такі люстри у вітальню виглядають елегантно, вдало завершують класичну композицію.

Інші варіанти стельового освітлення під хром

  • Споти. Світильники з рухомою арматурою. Напрямок падіння променя світла регулюють в будь-який момент.
  • Плафони. Моделі з прихованим джерелом світла. Вони дають плавне розсіяне освітлення. Правильна геометрична форма підсилює ефект.
  • Накладні світильники. Встановлюють, використовуючи невелику монтажну планку. Фіксують на поверхні стелі, тому корпус повністю видно.

Люстра в кольорі хром добра для просторої кімнати. Зате моделі, які перерахували, підійдуть для невеликих площ. Вони виручають при невисоких стелях, тому що максимально зберігають простір, якого і так мало. При цьому забезпечують правильне освітлення, особливо при роботі від вбудованих світлодіодних модулів. Це вдала заміна іншим джерелам з хорошою інтенсивністю світла і мінімальною витратою електрики.

Наша послуга підбору допоможе знайти люстру під хром або модель іншого типу в такому кольорі без втрати вашого часу і сил. Наші співробітники порівняють вимоги до світла, стиль інтер'єру, бюджет. Після запропонують моделі, серед них сміливо вибирайте ту, що ближча. Не потрібно витрачати додаткову суму на послугу – вона безкоштовна.