Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри золотого кольору

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Золотий колір є одним з найпопулярніших в оформленні люстр і будь-якого іншого освітлення. Сам дорогоцінний метал не використовується в звичайних декоративних люстрах, але колірна гамма цілком органічно вписується як в класичні, так і сучасні інтер'єри.

Золота люстра автоматично стає центром кімнати і привертає увагу оточуючих - саме тому до її підбору слід підійти особливо уважно. Винятком можуть бути хіба що мініатюрні моделі для акцентного або додаткового світла, але вони використовуються вкрай рідко.

Як вибрати золоту люстру в інтер'єр

  • Спершу визначитеся зі стилістикою майбутнього предмета освітлення. Колір - не панацея, і при невідповідному дизайні люстра все одно буде виглядати дивно і чуже. Ідеально коли ви вже знаєте зовнішній вигляд свого інтер'єру, і можете підібрати люстру орієнтуючись на нього. Якщо немає - можна скористатися допомогою дизайнера або отримати професійну консультацію від фахівців Насвітло.
  • Золота люстра може бути дуже різною. Вивчіть фото, зверніть увагу на відтінок, матовість поверхні, кількість пунктів із кольоровими позначками загальної конструкції. Іноді краще щоб кольору було трохи менше - тоді акцент на ньому буде сильніше.
  • Не варто забувати про розміри корпусу і плафона. Високі масивні люстри під золото - ворог низьких стель і невеликих кімнат. Благо підібрати невелику, але при цьому не менш красиву люстру нескладно.
  • Коли вам потрібна люстра особливого нестандартного кольору, вкрай важливий широкий асортимент. Не може бути нічого гіршого, ніж покупка люстри за принципом "нічого кращого не виявилося". Для того, щоб отримати максимум варіантів від перевірених світових фабрик знайдіть магазин, який співпрацює з брендами безпосередньо. Саме таким і є Насвітло.

Яку люстру золотого кольору вибрати?

  • Люстри з ріжками і напівпрозорими абажурами ідеально підійдуть для класичних інтер'єрів. Це як раз ті моделі, які надають відтінку розкоші інтер'єру, підкреслюють статус власника будинку.
  • Люстри золотисті нестандартної форми на підвісах або декоративних елементах - вибір сучасних і мінімалістичний інтер'єрів. Тут увагу привертає не тільки колір, але і оригінальний дизайн.
  • Стельові лампи мають форму півсфери, яка практично притиснута до стелі. Залежно від зовнішнього вигляду, вони можуть встановлюватися повсюдно, практично в будь-якому інтер'єрі. Природно основна їх особливість - можливість нівелювати низькі стелі, на які не встановити об'ємну золоту люстру.

Про особливості покупки люстри золотого кольору

Люстри золоті погано поєднуються з предметами освітлення в іншому кольорі. Тому щиро радимо підбирати для кімнати цілісний ансамбль - наприклад, люстра + бра + світильники одного кольору і відтінку. Ідеально, якщо все світильники будуть з однієї колекції виробника - так ви досягнете ідеальної гармонії між ними.

Ми, інтернет-магазин люстр Насвітло, напряму співпрацюємо з провідними світовими виробниками освітлення, і тому пропонуємо найкращі терміни поставки (навіть рідкісних моделей), приємні ціни і офіційну гарантію на будь-який світильник. Купити люстру золоту у нас вигідно!