Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з керуванням яскравістю

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Купити красиву люстру з димером – правильний вибір, коли необхідно організувати якісне освітлення в кімнаті. Прилади ефективно працюють відповідно до побажань, заданих самим користувачем. Такі моделі додають в повсякденне життя комфорт, роблячи приміщення більш затишним, а атмосферу в ньому теплою. Прилади допомагають вирішувати повсякденні справи, швидко "налаштовуючись" на будь-які вимоги до яскравості світла.

Що таке люстри з димером

Це моделі з можливістю не просто звичного включення і виключення, але і регулювання яскравості світла. За допомогою такої люстри можна вдало видозмінити атмосферу в приміщенні. Робиться це дуже легко, в будь-який момент, коли ви побажаєте. Якщо хочете відпочити в максимально розслабляючій обстановці, значить інтенсивність потоку світла можна плавно зменшити. Коли потрібно зайнятись будь-якими робочими справами або іншими завданнями, що вимагають великої кількості світла, навпаки, додайте яскравості. Регулювання не вимагає попередньої підготовки, спеціальних знань, навичок. Часто для цього використовується пульт. Щоб управляти такою світлодіодною люстрою з димером, навіть не потрібно вставати з дивана або крісла. Дуже зручне рішення після складного робочого дня.

Можливості управління інтенсивністю світла безпосередньо впливають на споживану потужність. Показник зазвичай знижується. Відповідно, і плата за комунальні послуги зменшується, адже за відсутності необхідності підвищення потужності користувачеві не доводиться платити за електрику більше. Люстри з димером мають більш тривалий термін експлуатації в порівнянні зі стандартними моделями і не потребують регулярного обслуговування.

Люстри з регулюванням яскравості: які джерела світла використовуються

Більшість моделей, включених в каталог люстр, виготовляється з вбудованими світлодіодними модулями. Рідше – змінні Led джерела. Лампи розжарювання не застосовуються, тому що відносяться до застарілих видів. Вони не сумісні з люстрами із вбудованими димерами і помітно програють сучасній Led технології. Лампи розжарювання неекономічні у витраті електроенергії, а також недовговічні і пожежонебезпечні. Вони занадто сильно гріються в ході роботи, що теж мінус. Для деяких типів стель абсолютно не підходять. Наприклад, натяжні можуть серйозно деформуватися через постійний вплив ламп розжарювання. Єдина можливість змінити їх яскравість – знизити напругу для люстри, під'єднаної до мережі, що само собою небезпечне явище.

Світлодіодна люстра з димером і наявністю діодних модулів – повна протилежність. Вони не містять в складі речовин, здатних завдати шкоди людині, і не схильні до перегріву. Діоди не погіршують стан здоров'я очей і забезпечують максимально високу якість освітлення при тривалому терміні служби. Прилади з димерами, як і смарт-люстри, виготовляються з наявністю діодних модулів в складі конструкції, щоб гарантувати комфорт та повноцінну безпеку користування.

Нюанси підбору

Дизайн приладів не відрізняється від звичайних моделей. Різниця полягає в особливостях внутрішньої конструкції люстр з регулюванням яскравості. Тому легко підібрати підходящий прилад, орієнтуючись на особливості приміщення. Тут важливо врахувати:

  1. Відповідність зовнішнього вигляду моделі стилістиці приміщення.
  2. Габарити, оптимальні для наявної площі.
  3. Спосіб монтажу і його відповідність типу і висоті стелі.

Враховуйте, що прилад з димером і смарт модель, – не одне й те саме. Люстри зі змінною яскравістю мають інші функціональні можливості, менш широкі. Розумні моделі працюють відповідно до заданих сценаріїв освітлення, яких може бути багато, як і самих регульованих характеристик. На етапі вибору також обов'язково врахуйте:

  1. Максимально допустиму потужність. Її потрібно розрахувати, взявши до уваги цілі використання люстри, тип приміщення і його площу.
  2. Колірну температуру. Теплі значення підходять, коли на першому місці затишок, спокій і розслаблення. Але якщо в кімнаті буде відбуватися робота, приготування їжі або приведення себе в порядок перед виходом із дому, більше підійдуть холодні відтінки світла в люстрах зі змінною яскравістю.
  3. Особливості розсіювача. Матові і прозорі плафони по-різному пропускають світло. Перші не здатні дати його настільки багато, скільки забезпечують другі.

Нюансів дійсно багато. Ті, що тут згадані, – лише основна частина. Можливо буде потрібно врахувати додаткові моменти. Все індивідуально.

Але не варто турбуватися, тому що наш магазин люстр завжди готовий допомогти в підборі. Досвідчені фахівці безкоштовно нададуть цю корисну послугу. У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати не просто красиву люстру з димером за прийнятною ціною. Ми несемо відповідальність за високу якість товару, тому безпосередньо співпрацюємо з відомими брендами. Роблячи замовлення у нас, ви обов'язково отримаєте гарантію від виробника, а також можливість скористатися знижкою на наступну покупку.