Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри на 4 лампи

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Особливості застосування люстри 4 плафона

На сучасному ринку світлотехнічної продукції люстри на 4 лампи представлені в найбагатшому асортименті. Їх потужність залежить від сумарної потужності ламп і від їх типу. Граничні показники вказані в документації. Користувач легко може сам управляти яскравістю світіння, купивши люстру меншої/більшої потужності.

Оптимальну силу освітлення забезпечує люстра 4 лампочки. Для різних приміщень підбирайте модель певної потужності:

  • 80-100 Вт для ванної;
  • 120-150 Вт для кухні;
  • 200-300 Вт для вітальні.

Люстра 4 плафона може виконувати функції основного або допоміжного освітлення. Все залежить від дизайну плафонів і сили світла ламп. Чим яскравіше потік, тим пріоритетніша значимість світильника. На характер світловий заливки впливає конструкція:

  • м'яке, розсіяне світло дають щільні текстильні абажури як в TK Lighting RONDO;
  • концентроване спрямоване - лампи в напівзакритих плафонах на рухомих кронштейнах;
  • з чітко окресленою зоною світлотіні - абажури з щільною облямівкою по периметру.

Планування простору - основа вибору

Люстра 4 лампочки буде доречна в приміщеннях різної квадратури. Чи вистачить її потужності, залежить від кольору стін. Купити класичну люстру буде оптимальним в декількох випадках:

  • в світлому просторі площею 10 м2 впорається квартет ламп по 40 Вт;
  • при темній обробці потрібно збільшити потужність кожного джерела як мінімум до 70 Вт;
  • кімнату в 20 м2 люстра 4 лампи зможе повноцінно освітити, тільки якщо стіни представлені в білій палітрі відтінків.

Висота стель теж має вагоме значення. Підійдуть накладні плафони для приміщень з низькою стелею і мінімумом вільного простору, модульні підвіси з квартетом ламп - для високих і просторих кімнат. Традиційні багаторіжкові люстри на 4 лампочки доречні в кожному випадку, тільки висоту шнура/ланцюга кожен користувач підбирає під свої переваги.

Люстра 4 лампочки може використовуватися в парі зі світильниками іншого типу (бра, торшери, настільні лампи) або дублюватися кількома однаковими моделями по периметру стелі. Цікавою буде установка 2-х накладних моделей по сторонам подовженої кімнати, кількох однакових підвісів над кожною значущою зоною (наприклад, над обіднім столом, над м’яким куточком, над кріслом відпочинку та ін.).

Чим більше меблів, різних архітектурних форм в приміщенні, тим більше світла потрібно, щоб освітити всі куточки. Ще до покупки великої люстри ви повинні визначитися з місцем її прийдешньої установки. Відштовхуючись від цього, вже легше зрозуміти, якої форми і щільності абажури потрібні, наскільки розгалуженими повинні бути тримачі ламп.

Новаторства конструкції багаторіжкових люстр

Майже всі освітлювальні пристрої на 4 джерела світла сумісні з сучасними удосконаленими світлодіодними лампами. Це чудовий зовнішній вигляд, економічність, тривала експлуатація та надійність. Такі люстри не страшно використовувати в поєднанні з найбільш делікатними матеріалами обробки. Вони виготовлені з легкого пластика, полегшеного металу, оргскла. Пристрої не створюють зайвого навантаження на перекриття і поверхню установки, як 5-6 ріжкові побратими, але виглядають набагато цікавіше, ніж світильники на 1-3 лампи.

У нашому інтернет-магазині освітлення представлені колекції відомих брендів Eglo, Mantra, Searchlight, Nowodvorski тощо. У різноманітті стилів, форм і декоративного виконання ви знайдете оптимальне рішення для дому, офісу або комерційного приміщення. У нас оптимальні ціни, величезний вибір, доставка в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю та інші куточки країни.