Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з акрилу

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Акрилова люстра забезпечує приємним для очей світлом, сама по собі виглядає ефектно. Установка можлива в будь-яких кімнатах, без обмежень при виборі під конкретний інтер'єр. Варіантів дизайну багато, тому що матеріал дозволяє на 100 відсотків реалізувати креативні ідеї.

Акрилові люстри і причини популярності типу освітлення

З цього матеріалу виготовляють плафони, сам корпус. Моделі дають багато світла, а разом зі збільшенням кількості джерел зростає його інтенсивність. Люстри цінують за хорошу потужність, можливість вибору з орієнтиром на будь-яку площу кімнати. Є великі і компактні моделі. Деякі кріплять впритул до стелі на планку для монтажу, інші підвішують стандартним способом на гак. Перший варіант універсальний, тому що сумісний з будь-якими типами поверхонь.

Хоча люстри, виконані з акрилу, потужні в роботі, вони витрачають небагато електроенергії. Це забезпечують прогресивні джерела світла – Led модулі. Все більше виробників впевнено переходить на світлодіодну технологію, відмовляючись від інших ламп. Каталог люстр включає моделі з додатковими функціями:

  • Смарт відкривають доступ до налаштування сценаріїв освітлення для комфортного перегляду ТБ, читання, спокійного ранкового пробудження. Управляти можна на відстані (пульт, підключення Wi-Fi, Bluetooth).
  • Вентилятор налаштує нормальну температуру повітря в кімнаті. Такі люстри акрил виконують одночасно два найважливіші завдання – рівномірне освітлення і організація приємного мікроклімату.
  • Димер допускає управління яскравістю освітлення. У хвилини відпочинку його роблять приглушеним, що розслабляє. Коли треба зайнятись прибиранням або прийняти гостей, інтенсивність збільшують.

Абажури в акрилових люстрах, як і в інших моделях, потрібні не тільки для естетики. Вони дають рівномірне освітлення, розсіяне по периметру кімнати, роблять його приємним для очей, виключають шкоду для зору. Кольорові плафони пропускають світло по-різному. Корисна порада, яка стане в нагоді при перегляді каталогу магазину освітлення: чим темніший відтінок, тим більш приглушений потік в результаті.

Люстри з акрилу – плюси матеріалу

  • Легко піддається обробці. Саме тому дизайнери створюють найсміливіші проекти. Різні форми і деталі, розміри, кольори – ніяких перешкод.
  • Невелика вага. Допускає установку на будь-якому типі стелі. При монтажі теж не виникає складнощів.
  • Добре пропускає промінь світла, не заважає йому проникати крізь поверхню плафона.
  • Міцність і довгий термін роботи. Люстру з акрилу не розіб'єте від будь-якого неспритного руху. Немає схильності до деформації, швидкого зносу.
  • Не вигоряє з часом, не стає тьмяним. Колір зберігається.

Догляд за матеріалом не складний. Його легко мити, на поверхні не накопичується бруд. Достатньо періодично протирати м'якою тканиною. При догляді використовують чистячі засоби для акрилу.

У нас на сайті знайдете люстри з гарантією за хорошими цінами. Спростимо оформлення замовлення в рази – доступна послуга професійного підбору освітлення. Це відмінна можливість отримати модель акрилової люстри, що збігатиметься з інтер'єром, вимогами до технічних характеристик. Головне – допомога безкоштовна.