Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з бетону

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстра з бетону в сучасному інтер'єрі

Зараз можна зустріти люстри з найбільш незвичайних матеріалів - фольги, воску, полімерів, дерева. Але люстри з бетону - це щось особливе, що привертає погляди і вражають своїм зовнішнім виглядом. На цій сторінці ви можете придбати світильник з цього матеріалу від відомих світових виробників.

Особливості бетонних люстр

  • Це банально, але такі люстри міцні. Їх складно подряпати і навіть розбити, деформувати плафони. Це дозволяє використовувати люстри з бетону в приміщеннях з великою прохідністю.
  • Такий предмет освітлення - оригінальне дизайнерське рішення, яке зможе привернути увагу присутніх, підкреслити дизайн приміщення (особливо в індустріальному стилі) або тематику закладу.
  • Люстри бетонні повністю пожежобезпечні. Це не тільки перевага у виборі, але і відмінна можливість використовувати більш потужні джерела світла, які можуть сильно нагрівати корпус світильника.
  • Несприйнятливість до вологи і екологічність - як рішення для приміщень з підвищеною вологістю і Еко інтер'єрів. Люстра в ванну з бетону - це чи не оригінально?

Бетонні люстри - тренд 2020 року. Особливою популярністю вони користуються в комерційних приміщеннях, котеджах і приватних будинках, особливо з високими стелями. У нашому інтернет-магазині Насвітло ви знайдете будь-освітлення під свій смак і інтер'єр.