Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри зі шкіряними плафонами

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстри зі шкіри приковують погляд

Люстра вже давно перестала бути предметом освітлення, тепер це і елемент декору, той предмет, який повинен підкреслювати смак і статус власника. Саме такими світильниками є моделі з шкіряними плафонами. Якщо ви шукали незвичайну люстру з нетипових матеріалів, купити шкіряну люстру буде відмінним вибором.

Куди підійдуть люстри з шкіряними плафонами

  • Такі світильники на стелю відмінно виглядають в індустріальних інтер'єрах. ЛОФТ люстри в принципі відрізняються гнучкістю в використовуваних матеріалах.
  • Сучасні інтер'єри теж прекрасно поєднуються з люстрами зі шкіри. Слід підбирати темні тони або білу шкіру для максимального ефекту.
  • У магазини, салони, комерційні приміщення - як незвичайний елемент декору і предмет основного / допоміжного освітлення.

Шкіряна люстра - нове слово в сучасній світлотехніці. Світильники з металу і дерева, безсумнівно, не менше хороші, але вже "приїлися" і не викликають колишнього захоплення. Саме тому ми рекомендуємо пробувати незвичайні рішення в інтер'єрі та висвітленні.

Придбати люстри з шкіряними плафонами можна в нашому інтернет-магазині світильників Насвітло. Тут ви знайдете тільки оригінальні моделі відомих брендів, зручну (іноді і безкоштовну!) Доставку по Україні, гарантію, професійні консультації.