Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з текстильними плафонами

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Текстильні люстри в вашому інтер'єрі - сучасність і класика

Масивне скло, важкий метал, легкий але не завжди гарний і відповідний пластик ... Це стандартні матеріали для плафонів люстр найрізноманітніших стилістик, але всі вони тьмяніють перед популярністю і зручністю у використанні текстильних люстр. Яскраве тому підтвердження - їх найширший асортимент від десятків світових виробників, який представлений на сторінках нашого інтернет-магазину.

Переваги текстильних люстр:

  • Текстиль легкий, навіть якщо є досить щільним. Це означає що і сама люстра не буде багато важити - ви зможете встановити її де завгодно на будь-якому типі стелі, не думаючи про те, що кріплення може не витримати а люстра впасти. Це особливо актуально коли абажурів у вашій моделі більш 6ти.
  • Ви можете знайти варіанти текстильних люстр як з непроникними абажурами, так і менш щільними. Зазвичай це залежить від дизайну, стилістики та виробника тієї чи іншої моделі стельового світильника. Така різноманітність дає свободу в світловому потоці, який ви отримаєте - він може бути як щільним і чітким (наприклад для висвітлення певних зон кімнати), так і м'яким, розсіяним (як освітлення всього простору, близьке до природного).
  • Коли маєте справу з тканинними плафонами, ви не обмежені в стилі люстри. Багато хто вважає, що тільки класичні моделі мають подібні абажури, але це не так - багато європейських та світових виробників створюють світильники різних напрямків, використовуючи текстиль. У підсумку ви можете користуватися всіма перевагами освітлення з матеріалу, ніяк не обмежуючи себе в декорі кімнати.
  • З виключно фізичних переваг можна відзначити постійно бездоганний зовнішній вигляд плафонів. Розводи від миття скляних і акриловий абажурів, неймовірно помітна пил на дереві і металі - всього цього ви зможете уникнути, купивши люстру з текстилю. Також не варто боятися, що поверхня вигорить або поміняє форму з часом - сучасні виробники давно навчилися виробляти якісний стійкий текстиль самих різних кольорів.

Як вибрати текстильну люстру

Спочатку виберіть магазин, в якому купите люстру. Він повинен бути великим, перевіреним, мати широкий асортимент сучасних брендів, і що головне - співпрацювати в ними безпосередньо. Саме таким магазином є Насвітло.

Далі чітко визначтеся зі стилістикою і матеріалами корпусу. Їх варто підбирати виходячи з вашого інтер'єру, матеріалів інших його складових, меблів. На основі цього перед вами буде список моделей, які підійдуть для установки.

Із запропонованих люстр виберіть вподобану, підходить за розмірами, кольором, ціною, кількістю джерел світла. Можна не концентруватися на одному виробнику - в хорошому магазині ви точно отримаєте оригінальну модель з офіційною гарантією.

Купити текстильну люстру не так складно, якщо розбити складну процедуру вибору на прості етапи.