Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з галогенками

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Галогенові люстри у домашньому інтер'єрі

Люстра - основне освітлення будь-якого будинку або навіть комерційного приміщення. Саме тому її правильний підбір так важливий для всього інтер'єру. Особливою популярністю, нарівні зі світлодіодними, користуються галогенові люстри.

Переваги галогенових люстр

  • Оскільки в якості джерела світла використовуються галогенові лампи, то світло позбавлено мерехтіння, а його спектр максимально близький до звичайного денного. Це ідеальне рішення для кабінетів і робочих кімнат (очі менше втомлюються при тривалій концентрації), крім того відсутні мерехтіння при зйомці відео.
  • Споживання електроенергії галогеновими люстрами значно менше, ніж при використанні звичайних ламп розжарювання. Це дозволяє добре економити, враховуючи що і служать вони набагато довше, а в люстрах зазвичай від 1 до 8 ламп. При цьому галогенові люстри трохи програють світлодіодним модулям і лампочках.
  • Особливості виробництва і роботи галогенних ламп дозволяють створювати дуже невеликі люстри різноманітної форми, що розв'язує руки дизайнерам і особливо радує власників квартир з низькими стелями.
  • Ціна галогенових люстр зазвичай трохи нижче діодних. При схожих характеристиках це також може допомогти заощадити, особливо при великих обсягах замовлення (наприклад освітленні комерційних приміщень).

Асортимент люстр з галогеновими лампочками

Єдине, що може викликати у непідготовленого користувача питання - це цоколі галогенних ламп, але це питання зазвичай вирішується за кілька хвилин. В іншому ви можете без побоювання вибрати будь-яку модель, яка відповідає вашим побажанням по дизайну, вартості та світлового потоку. У каталогах великих перевірених інтернет магазинів, таких як Насвітло, до вашої уваги сотні моделей, тому підібрати оптимальний варіант буде нескладно. Купити люстру з галогенками - відмінне рішення, а придбавши її в Насвітло ви також отримаєте офіційну гарантію і швидку доставку по Україні.