Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з лампочками

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Люстри на класичних цоколях

Коли ви купуєте стельове освітлення завжди варто задуматися про матеріали - якщо люстра раптом вийде з ладу, то вам знадобиться змінити джерела світла. Це дуже просто зробити якщо світильник має стандартні патрони - такі як E14, E27. В такому випадку ви можете використовувати сотні моделей ламп - від звичайних розжарювання, які поступово зникають з ринку України, так і світлодіодні рішення.

Вибираючи люстру для використання з лампами ви обмежені тільки стилістикою свого інтер'єру і бюджетом, адже лампочки можна вибрати будь-які, і навіть нестандартний цоколь не стане на заваді. Якщо зупинитися на LED лампочках, то все стає ще простіше - вони мають масу переваг.

Особливості люстр зі світлодіодними лампами

  • Економія електроенергії за рахунок використання LED технології. Особливо актуально для багаторіжкові об'ємних люстр.
  • Світлодіодні люстри не нагріваються так сильно як аналоги на лампах розжарювання, а значить можуть бути більш легкими і мініатюрними.
  • Більшість моделей мають можливості діммірованія.
  • Вартість як люстр зі світлодіодними лампами, так і самих джерел освітлення невисока, тому ви можете освітлити інтер'єр практично з будь-яким бюджетом.
  • Термін служби діодних люстр і лампочок до них зазвичай стартує від 1 року і більше.

Купівля люстри зі стандартним цоколем і світлодіодними лампами - універсальне рішення будь-яких проблем освітлення. Це недорого, просто, зручно у використанні. Головне - купити люстру оригінальну, з офіційною гарантією від виробника. У цьому з радістю допоможе інтернет-магазин Насвітло.