Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники LTX

Польша
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Cвітильники LTX

LTX - молода амбіційна компанія, яка вже досить популярна в Україні та Європі. Бренд виробляє в основному трекові і архітектурне освітлення, яке буде корисне як в комерційних цілях, так і для створення домашніх інтер'єрів. Моделі польського виробника вкрай популярні, адже поєднують в собі відмінну якість збірки і більш ніж приємну ціну, якої не можуть похвалитися інші європейські аналоги.

Основна лінійка світильників - IN LINE. У ній ви знайдете все необхідне для створення шинної системи - треки, світильники, додаткову периферію. Якщо раніше ви не купували магнітні світильники LTX, рекомендуємо звернутися до наших консультантів - так вибір стане простіше.

Основні кольори моделей LTX класичні - чорний і білий, що підходить практично до будь-яких інтер'єрів. Матеріал виготовлення - метал. Живляться трекові світильники LTX від напруги 48V - ви можете використовувати як внутрішні (в треку), так і зовнішні блоки живлення для роботи магнітної шинної системи.

Зручність установки гарантується не тільки якістю шин і освітлення, але і всілякими Г, Т, Х-образними і гнучкими з'єднаннями, для додання трекової системі будь-якої необхідної форми.

LTX ціни

В інтернет-магазині Nasvitlo представлені моделі з актуального каталогу LTX за цінами від виробника, без переплат і накруток. Також навіть при першому замовленні для кожного покупця доступні знижки, рівень яких зростає в залежності від суми замовлення - до 25%! Ціни на світильники ЛТХ в Nasvitlo вас приємно здивують.

LTX в Україні

Доставка по Україні виробів бренду виробляється компанією Нова Пошта до відділення, або кур'єрською доставкою. Ми потурбуємося щоб ви отримали своє висвітлення не тільки в цілості, але і максимально швидко.