Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Lucida

Литва
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Світло Lucida доводить, що одне з головних правил успіху – точно знати, в якому напрямку рухатися і активно розвиватися. Бренд вибрав для себе мету, сконцентрувався на створенні конкретного типу світильників. Він довгий час не відступав від наміченого плану дій. Результат: світова популярність і довіра тисяч користувачів.

Що знаємо про бренд Lucida

Рік заснування – 1995. Батьківщиною стала Литва. Знаходження в ЄС, звичайно, позначилося на якості на краще. Її рівень відповідає міжнародним вимогам. Бренд пішов шляхом вибору єдиного напрямку – виготовлення точкових світильників.

При цьому виробник досягає різноманітності у всьому, що стосується дизайну, функціональних можливостей. Зайшовши в магазин освітлення, вдасться вибрати матеріали, форми, розміри під будь-які стилі інтер'єру, призначення кімнат, цілі використання, бюджет. Чітка орієнтація діяльності на конкретний тип товару зробила Lucida одним із кращих в сфері освітлення.

Основні характеристики світильників

  • Поєднання краси і довговічності. Моделі виглядають цікаво, разом з цим працюють довго. При виробництві частіше застосовують акрил, кришталь, метал – матеріали, які впевнено лідирують в числі найбільш надійних і естетичних.
  • Розробка для різних умов користування. Лючіда створює хороше внутрішнє і якісне зовнішнє освітлення, розраховане на справну роботу на вулиці.
  • Впровадження безпечних і економічних джерел світла. Світильники з Led модулями працюють без високої витрати електроенергії, не погіршують здоров'я і стан природи.
  • Різні типи конструкції. В каталозі бренду поворотні і стаціонарні моделі. Литовські світильники вибирають для організації будь-яких типів освітлення – розсіяного або направленого.

На нашому сайті знайдете моделі виробника в наявності. Ті, яких немає, можемо замовити для вас. Поставка максимально швидка, а транспортування на 100% безпечне для стану освітлення. Ціни невисокі, тому що поставляємо його безпосередньо. Висока якість, оригінальність – наша відповідальність, тому надаємо офіційну гарантію. Якщо не хочете помилитися, допоможемо визначити модель Lucida, яка більше, ніж інші, підходить під ваші умови. Врахуємо вимоги до дизайну, характеристик роботи. Послуга безкоштовна.