Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Lug

Польша
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Світильники Lug об'єднують в собі відмінну якість, відповідність міжнародним вимогам безпеки та інноваційні характеристики світлового потоку. Ціни при цьому не найвищі, що робить їх доступними для широкого кола користувачів. Працюючи над створенням моделей, бренд враховує найактуальніші потреби ринку, робить ставку на безперервний розвиток виробництва.

Про бренд

Lug родом із Польщі. Робота починалася як звичайна сімейна справа в кінці 80-их років. Сьогодні відкриті великі виставкові зали бренду по всьому світу, успішно налагоджена співпраця більш, ніж з 60 країнами-партнерами. Офіційні представництва компанії працюють в різних містах Польщі – всього 12 офісів. Бренд створює освітлення для будинків, квартир, промислових підприємств різного рівня, вуличні світильники.

Світильники Lug – як виробник досягає високої якості

Орієнтир діяльності – інновації. Бренд не відстає від часу і конкурентів ні на крок, строго контролює якість. Регулярно закуповується найкраще обладнання, щоб впроваджувати прогресивні методи роботи. Кілька доказів того, що якість та інновації – пріоритет:

 1. Функціонує своя дослідна лабораторія. Основні цілі діяльності: постійне вдосконалення якості освітлення Lug, поліпшення проектування нових моделей.
 2. Якість продукції відповідає загальноприйнятим стандартам Європи. Бренд продовжує активно освоювати міжнародний ринок. Націлений на успішне партнерство з країнами Південної Америки і Африки.
 3. Lug регулярно випускає новинки. При цьому швидкість виробництва не знижується. На складах завжди є запаси товарів в наявності.

Можливості виробництва дозволяють постачати освітлення Lug оптом для великих торгових мереж. Ціни доступні, а якість світла – яскравий приклад того, який рівень чекають користувачі в 2021 році.

Асортимент освітлення

Lug пропонує програму підтримки проектів в сфері світла, допомагає дизайнерам. Компанія активно співпрацює з архітекторами, консультує їх з питань організації систем освітлення. Спільними зусиллями створюються ескізи нових світильників Lug. Сам виробник неодноразово отримував нагороди за дизайн. Вибір освітлення задовольнить будь-які технічні запити та умови монтажу. В каталозі знайдете:

 • декоративні світильники – для створення приємної атмосфери в житлових будинках, наповнення інтер'єру теплом і комфортом;
 • вуличне світло Lug – для рівномірного освітлення в темний час доби, хорошої орієнтації в просторі і комфортного перебування на вечірніх і нічних вулицях;
 • аварійні світильники – беруть участь в організації евакуації, підсвічують виходи, гарантують безпеку людей в умовах НС;
 • трекові світильники – останнє слово в світі світла, максимальна свобода управління характеристиками світлового потоку, простота регулювання кута падіння променя, сміливі форми шинопроводів і зручні способи установки;
 • растрові світильники – за допомогою правильного світла Lug вдається забезпечити комфортну роботу в офісах, на підприємствах різного масштабу, в освітніх, медичних установах;
 • LED моделі – енергоефективні, безпечні для здоров'я і екології, тому на них поступово переходять всі прогресивні виробники, включаючи LUG;
 • промислове освітлення – гарантує ефективну, безперебійну діяльність виробництв, довговічне і надійне;
 • вологозахищені світильники – не ламаються в умовах підвищеної вологості, не піддаються корозії і не несуть небезпеки для користувача та стану електричної мережі.

Ще одна особливість продукції – зручний і простий монтаж. З установкою часто справляється навіть одна людина, не треба залучати велику команду електриків. Це непогана економія часу і грошей на оплату монтажних робіт.

Lug в Україні – чому замовити саме у нас

 1. Ми працюємо з брендом Lug безпосередньо як офіційний дистриб'ютор. Несемо повну відповідальність за транспортування і якість товару.
 2. Краща швидкість поставки. Не затягуємо терміни. Якщо обрану модель можна купити тільки під замовлення, не варто відмовлятися від ідеї. Вам не доведеться чекати занадто довго, втрачаючи час.
 3. Гарантуємо якість і оригінальність. Підтверджуємо це документально. Видаємо офіційну гарантію на світло Lug для установки в містах України. На світлодіодні моделі – 5 років, 2-3 роки – на світильники зі змінними лампами, 1 рік – на аварійні.
 4. Даємо можливість отримати індивідуальне світло, яке на 100% підійде саме вам. Оскільки привозимо освітлення на замовлення, можемо дати запит бренду на зміни в моделях.

У нас хороші ціни, тому що поставляємо світильники виробника тільки напряму. Не користуємося допомогою посередників. Грамотно консультуємо при виборі, щоб ви отримали краще освітлення для ваших цілей. Для цього уточнимо призначення моделі Lug, умови роботи, врахуємо будь-які бажані характеристики, інтер'єр, площу і наявність інших джерел світла. Все це не оплачується. Послуга професійного підбору – бонус для вас.