Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники MAXlight

Польша
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Традиційність і нововведення світильників MAXLIGHT Польща

Рівно 10 років, як польський бренд Макслайт порадував користувачів першим стильним пристроєм генерації світла. Все починалося з садових і вуличних світильників. Сьогодні асортимент компанії включає різну світлотехніку для облаштування інтер'єру / екстер'єру будівель комерційного і житлового сектора.

Якщо для вас важливо завжди залишатися в курсі новинок індустрії освітлення, наповнити дім яскравими акцентами, створити композиції, які запам ятаються кожному - світильники MAXLIGHT стануть кращими помічниками. Розробники створили універсальні пристрої, які бездоганно виглядають в приміщеннях різного призначення, демонструють безкомпромісну працездатність в різних умовах.

Практичність і декоративність в світильниках MAXLIGHT

Можна купити MAXLIGHT світильники для ванної, робочої зони кухні, тамбурних приміщень, холодного коридору - в пристроях всіх колекцій використовуються тільки якісні матеріали, застосовані світлодіодні технології, інертні до посилених параметрів мікроклімату. Всі моделі адаптовані до вимог екологічної та експлуатаційної безпеки.

Крім пропозицій з високим класом захисту від пилу і вологи бренд пропонує більш художньо оформлені люстри і світильники на стелю, споти, торшери, бра - безліч рішень сміливих форм, конфігурацій і сполучень матеріалів.

Елегантні і міцні світильники MAXLIGHT обов'язково містять елементи з металу. Ця основа всіх колекцій розбавлена більш теплими текстурами текстилю, каменю, гіпсу або посилена холодним блиском кришталю, скла.

Чому варто купити MAXLIGHT

На світильники MAXLIGHT ціни залишаються доступними. Адже виробник зробив ставку не на винахід нових технік обробки звичних матеріалів, використання ексклюзивної сировини, а на застосування всіх відомих, перевірених роками тандемів: холодного металу і м'якого текстилю, яскравості ламп і приглушеної матовості арматури.

Цікаві поєднання втілені в різнотипні колекції:

  • для офісів і бізнес холів (AURA, TOKYO);
  • для затишного будинку (FINN, CLASS);
  • для стильних студій та шоу-румів (PIRLO, ORGANIC COPPER), та ін.

Освітлення представлена в декількох стильових концепціях - хай-тек, модерн, авангард. У класичному дизайні бренд залишив тільки колекцію RICHMOND. Суворим пуританством її не назвеш, адже традиції доповнені модними трендами:

  • led-технології;
  • ніякої прив'язки до строгості форм;
  • поєднання різних матеріалів, кольоровості і характеру освітлення (в одній люстрі можуть застосовуватися кілька способів розсіювання потоку).

Підходять світильники MAXLIGHT під стриманий мінімалізм, скандинавський стиль, колоритний бохо і навіть розкішний ар-нуво. Дизайнери не стали обмежувати користувачів у виборі, майже кожній колекції притаманні універсальні нотки, які створять стильний ансамбль з різним інтер'єром.

Від непоказності до яскравих акцентів

Виробник MAXLIGHT Польща спеціалізується на виготовленні світлотехніки для сходового підсвічування. Звичайний елемент інтер'єру, який раніше виконував утилітарну функцію тепер може стати головною скрипкою в побудові стильної композиції. Довгі підвіси, багатоярусні іскристі каскади кришталю, аскетичні врізні точкові світильники, стильні, вишукані бра - світло з різних рівнів наповнить простір цікавими контрастами.

У каталозі нашого інтернет-магазину Nasvitlo ви знайдете все для реалізації найсміливіших дизайнерських проектів, а незвичність форм і вишукані поєднання фактур в світильниках MAXLIGHT допоможуть в цьому. Купити MAXLIGHT у нас - просто і недорого.