Світильник вуличний Markslojd 107715 GARDEN 24
Безкоштовна доставка
Доставка:
  • Новою Поштою: Безкоштовно!
  • Кур'єром по Україні: Безкоштовно!
Бренд: Markslojd Артикул: 107715
Колекція: GARDEN24
Наявність
Доставка до 31 дня
Тип обладнання
Настінні світильники
Колір плафону
хром
Колір корпусу
хром
Світловий потік (lm)
40
Джерело в комплекті
так
Матеріал плафону
метал
Всі характеристики
Знижки:
При розрахунку знижки враховуються товари всіх брендів в одному замовленні
Наявність
Доставка до 31 дня
Тип обладнання
Настінні світильники
Колір плафону
Колір корпусу
Світловий потік (lm)
40
Джерело в комплекті
так
Матеріал плафону
метал
Матеріал корпусу
Тип джерела світла
модуль LED (світлодіодний)
Кількість джерел
1
Потужність (Вт)
1
Дод. можливості
з димером
Виступ (см)
6
Ширина (см)
10
Гарантія (років)
Живлення
24V потрібен драйвер 220V
Ступінь захисту
IP44
Температура світла (К°)
3000 тепле (до 3500К)
Тип патрона
модуль LED
Загальна інформація
  • — Модель має хром колір, матеріал виготовлення основи і плафону - метал і метал
  • — Джерелом світла є модуль LED (світлодіодний) з потужністю 1 Вт. Кількість джерел - 1 шт.
  • — Цоколь Markslojd 107715 - модуль LED.
  • — Живлення - від 24V.