Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Nervilamp

Италия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Світлотехніка Nervilamp: класика в багатогранному прояві

Італійський бренд був заснований в 1960 році в Бусто-Арсіціо Джованні Горлом, натхненним красою світильників епохи Просвітництва і Ренесансу з багатим декоруванням. Майстер зумів зберегти ключову концепцію класичних світильників - створити експонати, які сприймаються як ключовий елемент прикраси приміщення.

Від моменту заснування і до сьогодні Nervilamp Італія дотримується тільки непорушної класики, актуальність якої, на думку виробника, не померкне з роками. Зміни стосуються тільки дизайну, а наповнення залишається традиційним:

  • тільки метал в основі (латунь, бронза);
  • кришталь, кування, використання текстилю різної текстури в якості декорування;
  • авторське виконання барельєфів, ручна обробка дрібних деталей;
  • видування плафонів з муранського скла.

Використовуються тільки висококласні матеріали, застосовуються сучасні методики обробки. Торшери, люстри, бра Nervilamp Італія оснащуються плафонами і абажурами ручної роботи, всі деталі виливаються за авторськими запатентованими ескізами. Кожен виріб Nervilamp - це шедевр з бездоганними формами, алмаз, що світиться в майстерному огранюванні.

Фірмовий почерк Nervilamp Італія

Секрет успіху італійського бренду не в обсягах продукції, що випускається, а в ретельному опрацюванні деталей наявних моделей. Купити Nervilamp Італія можна в усьому світі, але компанія зберегла скрупульозність в обробці матеріалів, створенні прикрас ручної роботи. Бренд Nervilamp Італія спеціалізується виключно на класичних інтер'єрних світильниках. Але це не означає, що номенклатура продукції мізерна і однотипна. Елегантність кожної моделі залишається поза часом і стилем.

Унікальність світлотехніки італійського виробництва полягає в різноманітті відтінків. Корпус однієї і тієї ж люстри може виконуватися в 10 різних кольорах: бронзовий, античне срібло, французьке золото, слонова кістка і т.д.

У колекціях Nervilamp Італія об'єднані вбудована і підвісна світлотехніка, бра і настільні лампи, торшери та пристельові споти. За рахунок разнотипності пристроїв, багатогранності їх форм і розмірів в класичному стилі можна оформити будь-яке приміщення в вашому домі. Тут знайдуться розкішні люстри-підвіси для просторих залів і компактні даунлайтери для ванної, захищені від вологи і пилу світильники для кухні, лоджії і повністю відкриті декоративні лампи для робочих кабінетів.

Сучасні моделі Nervilamp Італія

Виробник з Італії зробив собі ім'я саме на класичній світлотехніці і відхилятися від обраного курсу в бік модерну не має наміру. Але це не означає, що купити Nervilamp для модернового інтер'єру зможуть тільки прихильники кітчу. Варто підшукати непомітні світильники вбудованого типу і ваш сучасний інтер'єр отримає потрібну кількість освітлення без акцентів на самій конструкції світлотехніки.

Nervilamp настільки впевнений в кожному творінні і їх доречності в інтер'єрі, що не дає назву своїм колекціям, тільки позначає артикулами. Це чергове підтвердження, що користувач залишиться задоволеним при купівлі будь-якого з них. Всім моделям характерний вишуканий декор у вигляді кованих візерунків і рельєфів.

Виробник пропонує головні атрибути сучасних стилів - споти і вбудовані світильники. Пристрої настільки грамотно оформлені куванням, містять зістарене покриття металу, що візуально нагадують світильники XVIII-XIX століття. Але при цьому рухливий рефлектор, комплектація світлодіодами служать підтвердженням інновацій. У такому ж ключі виготовлене і підсвічування для картин: традиційні зовні і новаторські зсередини.