Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
Що таке розумний світильник

Що таке розумний світильник

Розумне освітлення вже давно не новинка в Україні, але все ще не має великої популярності. Зазвичай це пояснюється більш складним управлінням і високою ціною, в порівнянні зі звичайним освітленням без додаткових функцій.

У більшості випадків розумним світлом вважається все, що має пульт дистанційного управління. Це не зовсім правильно - сама наявність віддаленого управління функціоналу не додасть, хоча смарт люстри без пульта дистанційного керування або керування зі смартфона уявити складно.

Суть смарт світла в тому, що користувач отримує можливість програмувати свою модель світильника під певні сценарії використання. Наприклад робити світло більш м'яким і теплим ввечері, включати або вимикати його за таймером і так далі. За ці можливості відповідає сучасна електроніка, захована в корпусі світильника (дуже рідко в самому пульті управління). Практично 100% такого освітлення мають світлодіодні модулі або лампи в якості джерела світла.

Сценарії використання розумних світильників

Це сценарії, в більшості випадків, визначає сам користувач. Ми ж розповімо про найпоширеніші можливості смарт люстр і світильників, які будуть корисні всім.

  • Зміна рівня яскравості, в тому числі і плавна.
  • Зміна температури освітлення (теплий-нейтральний-холодний), в тому числі і плавна.
  • Нічний режим - включення слабкою підсвічування на 5 хвилин і автоматичне відключення.
  • Режим будильника і автоматичного відключення - включення і відключення за часом доби (найчастіше синхронізується зі смартфоном).
  • Таймер - відключення через заданий проміжок часу.
  • Віддалене управління через Wi-Fi з будь-якого куточка світу.
  • Імітування мешканців в будинку (випадкові перемикання і відключення).
  • Повні сценарії, які включають в себе роботу різних режимів по датах, часу, тривалості.

Кожен виробник намагається додати щось нове від себе, створюючи нові можливості, варіанти управління і використання розумного освітлення. Головне - вибрати для себе оптимальний варіант, який буде допомагати вам почувати себе комфортніше в інтер'єрі, а не заважати кількістю незрозумілих налаштувань і непотрібних функцій.

Який розумний світильник купити

Насправді абсолютно будь-який, який відповідає вашим очікуванням за ціною, функціоналом і зовнішнім виглядом. Якщо ви купуєте світлотехніку в великому перевіреному магазині, такому як Насвітло, то про такі дрібниці як оригінальність моделі і офіційна гарантія можна не турбуватися. Якщо не впевнені у виборі не поспішайте замовити світильник - обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем магазину або дизайнером інтер'єру.

Знижки