Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
Які модні люстри в 2022 році дизайнери радять використовувати в інтер'єрі?

Які модні люстри в 2022 році дизайнери радять використовувати в інтер'єрі?

Як в світі одягу і взуття, так і в стилістичному оформленні інтер'єрів, існують свої модні напрями і актуальні тенденції. Не обійшлося тут і без моди в освітленні внутрішніх приміщень. На тлі популярності вбудованих світильників і спотів не втрачають своєї актуальності і люстри. У багатьох дизайнах саме люстра стає центром не тільки світлової композиції, а й усього дизайну обраного приміщення. Модні люстри 2022 здатні не просто прикрасити, а й перетворити загальне враження від простору.

Зіткнувшись з питанням вибору підвісного світильника, кожен клієнт, напевно, запитає: «Які люстри модні в 2022 році?». У даній статті ми розглянемо деякі свіжі тренди, а також зрозуміємо, чому деякі модні тенденції актуальні вже на протязі декількох сезонів.

Модні люстри 2022: тренди цього року

Слідуючи моді у всьому, Ви, звичайно ж, не станете задовольнятися застарівшими тенденціями, які зустрічаються у багатьох будинках Ваших колег і друзів. Так в 2022 році дизайнери інтер'єрів пропонують абсолютно новий тренд - кілька однакових люстр в одному приміщенні. Це не систематизоване розміщення предметів світлотехніки на одній відстані. Це хаотичні комбінації з декількох світильників. При цьому люстри можуть бути або повністю однаковими, або просто з однієї колекції. Таке рішення підійде, якщо шукаєте модні люстри 2022 для вітальні або кухні-їдальні, для великого холу або спальні. У деяких випадках можуть бути використані трекові системи освітлення. Закріплені на спеціальних кронштейнах люстри можуть змінювати спрямованість світлового потоку, в залежності від кута повороту тримача. Тобто, рішення досить універсальне, головне правильно його обіграти. Не варто забувати і про розміри кімнати. Але навіть для приміщень невеликої квадратури можна купити люстри компактних розмірів, щоб слідувати трендам.

Наступним новим рішенням вважається використання люстр-вентиляторів вдома. Такі моделі часто зустрічалися в будинках в жарких кліматичних широтах і виконували відразу дві функції: освітлення і циркуляція повітря. З появою сучасних кондиціонерів подібна світлотехніка втратила свою актуальність. А в 2022 році дизайнери згадали про цікаве виконання. Люстри виготовляються з великими лопастями з темного лакованого дерева. Дуже красиво виглядають в інтер'єрі в колоніальному стилі в тон дерев'яних меблів. Це, свого роду, повернення до всього природного і натурального. Підійдуть такі модні люстри 2022 в спальню, де в спекотний літній вечір особливо хочеться прохолоди.

Космос в будинку. Світлі відтінки, переважання білого, срібного, чорного, фіолетового кольорів, округлі і асиметричні форми, лаконічність і строгість - ось основні риси космічних інтер'єрів. Тут завжди багато штучного світла, тому люстра повинна повною мірою справлятися з поставленим завданням.

Це були абсолютно нові тренди поточного року. Але їм не вдалося витіснити деякі рішення, актуальні ось вже протягом декількох сезонів. І оскільки ці тенденції вже протестовані в дії і отримують позитивні відгуки клієнтів, розглянемо і їх більш детально:

  • Отже, не новий, але все ще настільки популярний стиль лофт. Мінімум оздоблення стін, навмисна візуалізація архітектурних складових, проводів, балок, багато вільного простору - ось основні риси індустріального стилю. Світла тут багато. Обов'язково повинна бути люстра, іноді навіть кілька. При цьому дроти не ховаються, а навпаки стають акцентом всієї моделі. Модні люстри 2022 в стилі лофт мають відкрите джерело світла. Матеріали - необроблений метал, скло, гіпс.
  • Не поступаються позиціями і LED-люстри. Світові бренди Eglo, Nowodvorski, Ideal lux, Markslojd тільки вдосконалюють свою майстерність, роблячи форми ще більш вишуканими і незвичайними. Купуючи світлодіодну люстру, Ви не тільки слідуєте модній тенденції в інтер'єрі, а й актуальному напрямку в плані економії природних ресурсів.
  • Завжди актуальний кришталь. Можуть змінюватися форми, способи обробки, розміри люстр. Але незмінним залишається той факт, що кришталева люстра - це символ багатства і заможності. Підбираючи модні люстри в зал 2022, розгляньте каталог іспанського бренду Mantra. Це кришталеві люстри, але в абсолютно новому виконанні.

Важко однозначно відповісти, які наймодніші люстри 2022. Тут варто відштовхуватися від загального стилю в приміщенні і власних уподобань. У каталозі інтернет-магазину освітлення Nasvitlo.com обов'язково знайдеться цікавий для Вас варіант. Ми постійно відстежуємо появу нових моделей в каталогах виробників, відвідуємо виставки і презентації, що дозволяє постійно оновлювати каталог пропозицій на сайті компанії.

Знижки