Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
Який світильник обрати на вулицю

Який світильник обрати на вулицю

Без хорошого світильника для вулиці не вийде спокійно орієнтуватися в темному дворі, попередити візит сторонніх і наповнити територію м'яким світлом для душевної вечірньої атмосфери. Довговічність, безпека, приємне для очей світіння – основні характеристики цих моделей.

Особливості світильників для вулиці

Світло, яке встановлюють вдома, і вуличне освітлення – дві протилежності, але просто глянувши на світильники, не завжди можна помітити різницю. Вона прихована всередині корпусу – герметичність відрізняє вуличне світло від домашнього. Найважливіші характеристики цих світильників:

  • безпека – таке світло не вдарить струмом і не стане причиною стрибків напруги в мережі, тим більше, з ним не загрожує коротке замикання;
  • справність за будь-якої погоди – зміна сезонів, сильні дощі та снігопад не приведуть до виходу з ладу, збоїв в роботі світильника для вулиці;
  • довгий термін служби без необхідності обслуговування, виклику майстра – не треба буде міняти світильники через рік-два, не доведеться викликати електриків для їх ремонту;
  • економічність і екологічність – світильники витрачають мінімум електроенергії для світіння, не виділяють шкідливих речовин.

Одна з відповідей на питання "Який світильник краще вибрати на вулицю?" – з Led джерелами освітлення. Більша частина таких моделей працює на світлодіодах. Крім енергоефективності, вони забезпечують найкращу якість освітлення.

Не всі вуличні світильники в Україні працюють від електромережі. Деякі світять, використовуючи сонячну енергію або батарею. Більшість з них гарні тим, що мобільні – такі моделі беруть з собою в будь-яку поїздку, вільно переносять в іншу частину двору. головне - підібрати модель, що підходить саме вам, у чому з радістю допоможуть спеціалісти інтернет-магазину світильників Насвітло.

3 поради – який світильник вибрати на вулицю

  1. Захищений, починаючи від ступеня IP44. Це міжнародна класифікація захисту світла - цифра поруч із IP показує, які умови спокійно витримує світильник. IP44 захищає від попадання бризок води, не дає камінцям, частинкам бруду та іншим дрібним предметам більше 1 мм в діаметрі засмічувати корпус. Це мінімальний показник саме для вуличних умов, такі світильники встановлюються в альтанках чи під навісом. Максимум захисту – IP68, такий світильник дозволяється навіть занурювати в воду, використовувати для безпечної підсвітки фонтанів і басейнів. Правило вибору нескладне: чим важче умови, більш відкрите місце установки, тим вище повинен бути показник захисту.
  2. Стійкий до зносу за рахунок міцних корпусу і розсіювача. У дворі гуляють діти і дорослі, активно працюють на ділянці. Який світильник безпечніше вибрати на вулицю? Той, що впевнено витримує будь-які механічні впливи, випадкові удари. Завжди є ризик зачепити його ногою, робочим інструментом. Хороше освітлення завжди буде виглядати як нове, не покриється тріщинами, подряпинами і сколами вже через пару місяців. Для цього виробники вибирають найміцніші матеріали – метал, полікарбонат, ударостійкі скло і пластик. На поверхні такого світильника не буде розвиватися корозія.
  3. Виготовлений, перевіреним виробником. Бренди, яким можна довіряти, несуть відповідальність за якість і довговічність світильників і тому надають офіційну гарантію до 15 років.

Бренди Lug і Norlys – світові лідери в сфері вуличного освітлення. Вони виготовляють світло на власних виробництвах з найкращим обладнанням. Кожна модель світильника для вулиці проходить перевірку в лабораторії контролю. Так бренди доводять відповідність освітлення світовим вимогам якості. Nasvitlo працює з ними безпосередньо, щоб ви точно отримали світло оригінального виробництва з офіційною гарантією.

Знижки