Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
Модні люстри 2022 року

Модні люстри 2022 року

Вибираючи відтінки стін, меблів, підлоги, важливо зрозуміти, яка люстра 2020-2021 підходить під стилістику інтер'єру. Освітлення повинно виглядати як частина обстановки, яку не замінити на іншу, гармоніювати із загальною композицією. Щоб не відставати від духу часу, не забувайте про останні тренди.

Модні люстри 2022 року – про тенденції, які перейшли в новий рік

 Простежується поступовий відхід від лофту, мінімалізму, які довгий час утримували 100% популярність. Вони продовжують лідирувати, але вже в іншому баченні. Основні риси, які вітає освітлення 2022:

  • Простота ліній, чітка спрямованість. Чим більш лаконічний декор, тим краще.
  • Класичні форми – прямокутник, циліндр, квадрат, конус. Правильна геометрія на першому місці. Допускається аналогічний принт на люстрах 2022.
  • Міцні, зносостійкі матеріали. Один із найпопулярніших – метал. Дерево, пластик, камінь також доречні. Допустиме комбінування різних видів матеріалів. Виграшний тандем – метал і скло.
  • Робота від діодних модулів. Все активніше виробники переходять на Led моделі, які не варто плутати зі звичними світильниками на змінних світлодіодних лампах. Це нове слово в сфері технологій, частина конструкції смарт люстр та інших типів світла, яку не доведеться міняти через кілька років. Висока якість освітлення і максимальна надійність гарантовані.

Трендові люстри, які знайдете в ТОП в світі тенденцій світла, в основному виконані в темних тонах (чорний, графіт, коричневий), білому кольорі і наближених відтінках. Добре, якщо якісь із варіантів доречні у вашому інтер'єрі. Але немає такої суворої вимоги: чітка відповідність відтінкам, які переважають в кімнаті.

Якщо потрібно домогтися повного злиття освітлення з атмосферою, краще замовити люстри на натяжну стелю або інший тип поверхні на тон світліше/темніше. Є бажання внести яскравий акцент? Придивіться до контрастних відтінків. Остаточне рішення за вашим смаком.

Люстри 2022 – які моделі замовити

В цьому році найголовнішим трендом стає трекове світло. Йому немає рівних в зручності користування, простоті управління і якості світлового потоку. Трекові системи пропонують все, що може дати інноваційне освітлення. Уваги заслуговують не тільки трендові люстри. Треки впевнено закріпили лідируючі позиції, тому що:

  • характерний строгий стиль, але в міру, без перебільшення, що робить їх однаково доречними в різних умовах (вдома, в офісі, кафе, магазині);
  • вирішують завдання зонування в рази краще за інше світло, не треба думати про те, як поєднати основне і додаткове джерела, домогтися правильних світлових акцентів – система поєднує обидва типи освітлення;
  • при розстановці напрямку потоку світла, надання системі потрібних форм фантазія безмежна – міняйте місцями світильники, додавайте інші, використовуйте коннектори (прямі, кутові), щоб домогтися оптимальної конфігурації треку.

Все ж вирішили розглянути популярні люстри? Їх можна вдало доповнити незвичайним торшером. Якщо потрібен цікавий декор і якісне додаткове світло одночасно, а площа кімнати дозволяє, добре замовити підлогове освітлення. Це зручно, стильно, помітно. Установка простіше не буває – потрібна тільки розетка поруч і нічого більше. Додаткове світло вітається завжди, але деякі типи в 2022 починають втрачати актуальність. Наприклад, бра і точкові світильники вже не такі популярні, хоча компактність і універсальність – їх основні характеристики.

При виборі "класичного" стельового світла варто знати найбільш популярні люстри. Це об'ємні з незвичайним, яскравим дизайном і плоскі пристельові моделі, компактніше яких знайти майже неможливо. Другі непомітні в інтер'єрі, що іноді тільки плюс. Але, наприклад, при високих стелях вони просто не дадуть достатньо світла. Іноді площа вимагає установки декількох люстр, щоб рівномірно освітити великий простір.

Орієнтуйтесь на площу вашої кімнати, смак, вимоги, які висуваєте до світла. Знання трендів люстр 2021 року, які плавно перейшли в 2022 рік, допоможе зрозуміти, в якому напрямку рухатися.

Знижки