Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
Модні торшери 2022

Модні торшери 2022

Зонування сьогодні актуальне на всі 100. За допомогою модних торшерів 2022 досягнете найбільш чіткого відділення частини простору, зміни загального вигляду обстановки. Цей тип освітлення входить в число лідерів ще й тому, що моделі навіть у вимкненому стані – самостійна частина інтер'єру, ефектний декор.

Модні торшери 2022 – загальні тенденції

Єдине джерело світла в кімнаті у вигляді люстри – історія, яка давно в минулому. Інтер'єр складно уявити без додаткового світла для поділу на зони і перетворення атмосфери. Бра, настільні лампи, точкові світильники в цьому році дизайнери використовують не так активно, як торшери. Підлогове освітлення впевнено набирає популярність. При виборі торшера важлива стилістика кімнати, але немає настільки суворої прив'язки, як раніше. 2022– рік протиріч в світі світла.

Стильні торшери – матеріали

Простота і надійність в пріоритеті. Активніше, ніж інші, застосовують метал з різними типами обробки поверхні. Його вдало поєднують зі склом – класичний союз. Але 2022 надає свободу вибору, не заперечує проти сміливого підходу. Наприклад, метал + тканина.

Затребувані природні матеріали. Екологічність – ще один упевнений тренд, який простежується навіть в дизайні деяких модних торшерів 2022. Серед них присутні моделі флористичної стилістики. Можна купити торшер у вигляді художньої копії квітів, дерев. Кришталь теж в тренді, особливо актуальні кольорові підвіски, які наповнюють кімнату яскравими переливами світла.

Дизайн

  1. Виграє простота оформлення, мінімум принтів.
  2. Силуети світильників лаконічні, рівні. Самі абажури мають прості форми – циліндричні, кулясті.
  3. Якщо декор присутній в дизайні стильних торшерів, перевагу віддають геометрії. Занадто складні візерунки небажані.

Очевидний мінімалізм і строгий лофт перестають бути ТОП стилями. Залишаються тільки окремі риси. До кольорів немає суворих вимог, але лідирують білий і його відтінки, чорний, сірий, коричневий. З темними тонами треба бути обережними, тому що такі абажури дають менш інтенсивне світло. Чим світліше тон, тим краща пропускна здатність поверхні. Використовується переважно матова обробка плафонів для отримання м'якого розсіяного світла. Модні торшери яскравих кольорів підбирають у відтінках, контрастних оформленню інтер'єру. 2022 не заперечує проти різноманітності навіть в кольорах.

Найважливіші можливості торшерів

  1. Наявність димера. Пристрій для регулювання рівня яскравості світла. Задавайте атмосферу, яку відчуваєте, як підказує настрій, вимагають заняття.
  2. Downlight. Моделі з такою функцією – краще рішення для розстановки точних акцентів в просторі. Вони дають чітко спрямований промінь світла без розсіювання навколо.
  3. Led джерела освітлення. Діодні модулі – частина конструкції світильників. На них активно переходить всі інноваційне освітлення. Моделі частіше компактні, економно витрачають електрику, не виділяють токсини. Характеристики світлового потоку теж поліпшуються – мерехтінь немає, світло м'яке, рівне, спокійно переноситься очима.

Про моделі модних торшерів 2022 можна сміливо сказати – це багатофункціональне світло і незвичайний декор одночасно. Його установка допустима не тільки традиційно у вітальнях, але і в коридорах, спальнях, їдальнях. Всюди, де потрібне хороше світло, яке безпроблемно підключається і виглядає незвично.

Знижки