Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
Вибираємо люстру в ванну

Вибираємо люстру в ванну

Грамотно сплановане освітлення - основа комфортного перебування в приміщенні, незалежно від його призначення. Підвищена вологість, температурні перепади, часті перемикання - реалії експлуатації світлотехніки в ванній кімнаті. Тому до вибору світильників варто поставитися з особливою уважністю.

Розширюємо простір ванної кімнати

Світло у ванній кімнаті грає першорядну роль. Це місце, як правило, не має природних джерел освітлення, а напівтемрява є не зовсім комфортним рішенням.

Погана освітленість створює відчуття камерності, візуально зменшує простір. Мало хто може похвалитися великою ванною кімнатою, тому зберегти квадратуру або розширити її, хоча б візуально, наповнити легкістю і легкістю допоможе центральний світильник.

Від того, яку люстру вибрати в ванну ви вирішите, залежить загальне сприйняття цілісності дизайнерської композиції:

  • пристрій повинен давати достатню яскравість;
  • повноцінно поширювати світло на весь периметр приміщення (якщо не використовується допоміжної підсвічування);
  • не захаращувати і без того невеликий простір. Власники великої ванної кімнати можуть підібрати пристрої на регульованих підвісах (наприклад, модель англійського бренду Elstead Bn).

Основні параметри люстр у ванну

Яку люстру вибрати в ванну, якщо хочеться оригінальності, але не надмірною стриманості? Тут недоречні будуть масивні багаторіжкові конструкції з спадаючими довгими каскадами декоративних елементів, але знання справи допоможе зробити відступ від банальності.

Центральна люстра в ванну кімнату прослужить довго, якщо підібрана за такими параметрами:

  • надійний захист від підвищеної вологи. Навіть найпотужніша витяжка не зможе повністю усунути надмірну концентрацію вологості. Світлотехніка повинна зазнавати всі характерні умови. У нашому інтернет-магазині nasvitlo.com представлені моделі високого класу захисту від стороннього впливу IP44. Крім надійного корпусу, виробники використовують міцні світлодіодні лампи, інертні до термальних кореляція;
  • проста установка. Для вже облаштованих приміщень важливо підшукувати світильник, який не вимагає значного втручання в планування, штробления стін і особливої ​​підготовки базисного кріплення. Незалежно від того, яку люстру вибрати в ванну ви зможете в нашому магазині, монтаж буде простим і зрозумілим. В асортименті представлені накладні і врізні моделі;
  • легкість обслуговування. Патьоки конденсату, пил, розлучення від крапельок води - все це негативно позначається на естетичності люстри. Дизайнери шведських і англійських брендів Markslojd, Searchlight пропонують просте рішення - класичну світлотехніку без хитромудрих плафонів або вироби з матеріалів, які не втрачають блиску і не тьмяніють згодом (з кришталю);
  • рівномірний розподіл світла. Пристрій основного освітлення повинно генерувати потужний потік випромінювання, задіяти весь периметр ванної кімнати. Огранені елементи, кілька джерел світіння, симетрично розташованих навколо арматури, матові плафони, спрямовані на стельову зону - все це дозволить розподілити світло рівномірно без яскравих спалахів і затінених ділянок.

Особливості монтажу

Від того, яку люстру вибрати в ванну ви захочете, залежить місце установки пристрою. Чим далі від джерела вологи передбачається її використання, тим менш захищеними можуть бути лампи. Якщо вам важлива природна передача кольору (що дуже важливо при нанесенні макіяжу), можна використовувати світильники з галогенними джерелами світіння, які вкриті в міцних плафонах. Світло від цих елементів спрямований вгору, відбивається від стельової області, примножується, або в сторони - розширює простір.

Для економічності і тривалої роботи більш придатними стануть світильники з LED-модулями. Вони можуть встановлюватися на різній віддаленості від джерела вологи: бризки і пряме попадання води не стануть причиною непрацездатності світлотехніки.

У пошуках рішення, яку люстру вибрати в ванну, пам'ятайте про електробезпеку. Пристрій повинен бути добротної збірки з надійно ізольованими контактами, з вирішеною проблемою терморегуляції. У нас жителі Харкова, Львова, Одеси, Києва, Дніпра (будь-якого міста України) можуть придбати сертифіковану продукцію іменитих брендів, бути впевненими в якості конструкцій і їх експлуатаційної безпеки. Моделі різного дизайну, стилю (від класичного до хай-тек), компонування за доступною ціною з невідкладної доставкою в будь-який куточок країни.

Знижки