Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
Переваги вуличних світлодіодних (led) світильників

Переваги вуличних світлодіодних (led) світильників

У пошуках надійних світильників для ландшафтного і екстер'єрного підсвічування приватних будівель багато хто віддає перевагу сучасним світлодіодним пристроям. Цьому є 3 важливих причини:

 • Економічність. Ніяких додаткових експлуатаційних витрат, частої заміни ламп, деформованих від перегріву плафонів та ін.
 • Чудовий зовнішній вигляд. Дизайнери потрудилися на славу, щоб здивувати користувача оригінальними формами.
 • Рівномірний розподіл світлового потоку. Варіативність плафонів, козирків дозволяє генерувати світло різного характеру і насиченості, направляти його в потрібному векторі.

Додаткові переваги

Сучасні вуличні світлодіодні світильники належать до найбільш добротних виробів. Їх термін служби перевищує 15 років, а якщо врахувати їх роботу тільки в нічний час, ресурс придатності може збільшитися вдвічі.

Для користувачів важливо бачити явні переваги. Економія електрики - основна з них. При споживанні меншої кількості енергії, потужність світлового потоку залишається на високому рівні. Ще трохи про плюси:

 • міцність. Вуличні led світильники виготовлені тільки з металу, скла, полікарбонату - матеріалів, стійких до різнорідним механічних пошкоджень;
 • надійність. Корпус ліхтарів, боллардів, садових стовпчиків найчастіше герметичний. Ні волога, ні пил не проникне всередину. Плафон не пітніє, не губиться пропускна здатність прозорих елементів. Багато моделей мають антивандальні характеристики;
 • швидкодію. Мова про миттєве включення. Вуличні лед світильники виходять на оптимальну яскравість ламп відразу, не вимагають часу на старт. Деякі пристрої оснащені датчиками руху - активізуються, якщо хтось підходить до зони освітлення. Більш новаторські моделі можна запрограмувати на певний час;
 • безпечне світло. Ліхтарі не мерехтять, їх конструкція продумана до дрібниць (корпус світильника перенаправляє світло вниз, спеціальні лінзи не засліплюють користувача і ін.);
 • варіативність відтінків світіння. Садові світильники оснащені модулями LED різної колірної температури, огортають простір ореолом м'якого жовтого або холодного денного світла;
 • простота монтажу. Закріпити на опору, встановити в грунт, зафіксувати кріпильними болтами до підготовленої підкладки - встановити ліхтар можна без особливих навичок і підготовки.

Дизайн на будь-який смак

Облаштування екстер'єру полегшить грамотно продумана система підсвічування. Непримітні вдень куточки заграють в нічній напівтемряві цікавими тінями, недоліки сховаються в темряві, а переваги ландшафту займуть перший план.

У нашому інтернет-магазині вуличні світильники в величезному асортименті представлені ліхтарями, бра, підвісами, точками. Ми не будемо говорити про лампи, прожектори, світлодіодні стрічки, стовпчики, світильники на опорах - для ландшафтного освітлення найкраще підходять пристрої, що рівномірно розсіюють світло.

Підбирати потужність, кількість ламп і висоту потрібно з урахуванням місця установки:

 • для базового освітлення ділянки підходять високі ліхтарі на опорах з рефлектором, що направляють потік випромінювання вниз (Norlys Firenze, Lug AVENIDA);
 • для створення середнього рівня підсвічування - невисокі стовпчики або моделі з рухомим ліхтарем на опорі (можна регулювати положення лампи вгору / вниз). Amalienborg від Design for the people Данія, Mino від Nordlux;
 • маркувальне світло відводиться боллардам, садовим стовпчикам типу Norlys Halmstad, EGERSUND.

Сучасний вуличний ліхтар представлений в варіативному виконанні. Старовинні англійські прозорі скляні скриньки з лампою, кулі, прості щогли зі світловим закінченням - безліч рішень різної стилістичної концепції.

Великої популярності в сегменті облаштування приватних садиб отримали світильники led світлодіодні вуличні торшерного типу. Вони зручні в установці, можуть бути єдиним джерелом світла, освітлювати значну площу, поєднувати функції декоративного та функціонального пристрою генерації світла.

Врахуйте при виборі

Купувати пристрої ландшафтного підсвічування потрібно тільки сертифіковані. Цим ви убезпечите себе від придбання неякісної продукції. Відшарувалася підкладка тепловідведення, дисфункція електродів через неякісний метал - головні недоліки в роботі світлодіодних систем, вони залежать від якості виконання.

Представлені в нашому інтернет-магазині вуличні світлодіодні світильники проходять багатоетапний контроль відповідності міжнародним нормам технічної, експлуатаційної та екологічної безпеки. Є моделі для будь-яких кліматичних регіонів і суворих умов експлуатації (вітрове навантаження, підвищена вологість, солона морська вода на доках і ін.).

Знижки